Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz nő és bak férfi?

Szűz nő és bak férfi?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok esetleg tanácsok? Előre is köszönöm a válaszokat!

2021. okt. 15. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha egyszer sikerül összekerülniük akkor jó páros, két szociálisan és érzelmileg igénytelen jegy, mindkettő makacs, rideg és anyagias, nagyon jól megértik egymást, csak nehezen jönnek össze mivel mindkettő egy távolságtartó jégcsap.
2021. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk fordított volt a felállás, 4 évig tartott a kapcsolat.
2021. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Az én barátnőm szűz volt amikor összejöttünk. Az ilyen nőket nagyon meg kell becsülni. 30/f
2021. okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyakran látjuk, hogy az azonos elemű jegyek között létre jöhet vonzalom.
2021. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Szűz vagyok (bár nem hivatkoznék erre önmagában, mert szinte minden más bolygóm víz elemű jelben van, így a víz sokkal dominánsabb bármi másnál),

Az exem Bak jegyű volt, 0 víz elemmel. Nagy volt köztünk a harmónia, és mivel én nagyon bújós, érzelmes vagyok, ezért meg tudtam törni viszonylag hamar, de csak 4-5 hónap után kezdett a párjának tekinteni és párkapcsolatként kezelni amiben voltunk. Eleinte távolságtartó volt.

Sosem veszekedtünk, sosem volt semmi dráma, csak korrektség, stabilitás és kiszámíthatóság. Ő egyáltalán nem volt beszédes és filozofálós alkat. Nem foglalkozott spiritualitással. Én igen. Úgy éreztem nem fejlődnék mellette semerre. A hivatása is tipikus férfi szakma volt, én pedig valamivel lágyabb, érzelmesebb, művészibb nőre vágyom.

Szóval a szerepcsere az megvolt. Én képviseltem a nőies tulajdonságokat, Ő elment "vadászni", míg én a főzős, alkotós, otthonmaradós ember voltam.

Jól kiegészítettük volna egymást, de sajnos nem tudtam érte rajongani így, hogy a munkája volt az élete. Talán azért is választott magának ilyen hazaszolgáló parancsteljesítő hivatást, ahol többet tartózkodott, mint bárhol máshol, mert annyira egyszerű jellem, hogy nincs is igénye magánéletre, mert nem tudná mivel eltölteni.

2021. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En ismerek tobb ilyen parost (idosebbek 40+).

A pasi a bak napjegy, a no a szuz napjegy.


A no egy borzaszto, nagykepu, anyagias eroszakos tipusu ember, aki csak tortetne es tortetne semmi maat figyelembe nem veve csak hogy a tarsadalmi rangletran elorebb jusson. A bak napjegyu ferjet atm-nek nezi, de nem hajlando vele egyutt elni. A ferjet szamuzte a hazbol, de vele fizetteti a nyaralasait, a kiadasait, a gyerekek kiadasait. Mielott kene neki valami 2-3 hettel elotte hazaengedi, majd kikeri a cehhet.

A bak pasi, egy nagyon dolgos, szakmajaban kivalo ember, aki elvan a maga vilagaban, de mint csaladapa vagy ferj egy nulla. De anyagilag mindent megtesz a csaladjaert.


Tudja hogy hulyenek nezik, de egyszeruen O keptelen maskepp felfogni a csaladi eletet ahol a penz az elsodleges fontossag.

O ugy gondolja az mindennek az alapja.


En nem kedvelem a szuz napjegyu noket, akiket ismerek 10/9 esetben ilyenek.


De onmagukban egyebkent egy nagyon preciz, es sok esetben szerintem nagyon takaros nok, sokat foglalkoznak a kulsejukkel mindig “rendben” legyenek.


A bak pasi pedig egy kulon tipus mind ugyanugy anyagias es karrierista, keves ember - no tudja kezelni ezt.

2021. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem az exem bak volt, én meg szűz (en vagyok a no) igazabol 1 évig voltunk együtt, utána megint megprobaltuk de 2 honal utan nem sikerült.


En azt láttam hogy elég sok közös volt bennünk ugyanakkor ellentet is, én nagyon maximalista vagyok, mindenben. O meg pont az ellentetje volt, ő volt az introveltart én meg az ex. Ettől függetlenül nagyon jól megertettuk egymást és elég sok minőségi időt töltöttünk együtt. O csalt meg(mindketszer), ezért lett vége. Utana haverjatol hallottam hogy jobban megkellett volna becsülnie engem, így járt.


Sok igazság van a horoszkópokba is, de nem ez minden, egy kapcsolatban

2022. ápr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!