Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit tehetek kvadrat szaturnusz...

Mit tehetek kvadrat szaturnusz jupiterrel?

Figyelt kérdés

A kepletemben t kvadratkent jelenik meg a jupiter szaturnusz fenyszoge.

Szarurnusz a kosban, a jupiter a bakban van. A 8.hazban. A szarurnusz pedig a 11. Hazban.


Sajnos munka teren ugy erzem magam mint diszno a jegen:) Kuzdok, tisztaban vagyok az ertekeimmel, es ugy gondolom, hogy sok olyan kepessegem van ami elorevihetne, de meg egy alapveto pozicioban sem tudok hosszutabon megmaradni, szinte kivetel nelkul minden munkahelyemrol vitaval fordultam ki.

Lehet sablonosan hangzik, de sok esetben nem en voltam a vita kivalto oka. Ezt nem en gondolom igy, hanem kulso szemlelokent tapasztaltak ezt, hogy indokolatlanul is belemalltak.


Folyamatosan probalkozok, de hosszutavon semmi nem sikerul.


Szeretnem ezt kikuszobolni, es javitani ezen a “fenyszogemen” csak nem tudom hol kezdjem.


Parom szerint alkalmatlan vagyok kozossegi munkara, az O cegebe segitek be, sikeresen nagy terheket tudok levenni a vallarol. Ez az egy sikerelmenyem van e teren. De ez a segitsegem mas tevekenyseg mellett is vegezheto es igy vallalnek mas munkat is magamnak.


Koszi!


2021. okt. 18. 10:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az MC ha jol ertelmezem a 10. Haz - az az a vizontoben van 2.57’ - kal.
2021. okt. 21. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!