Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szaturnusz a kosban mit jelent?

Szaturnusz a kosban mit jelent?

Figyelt kérdés

Első házban. A 12. és az 1. házamat uralja.

Mit kell tanulnom, hogy használhatom ezt az állást?


Légyszi csak olyan írjon akit érdekel a téma!


2021. febr. 26. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fékezi a harciasságodat.
2021. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Önmérsékletet, önfegyelmet. Ha kos az ascendensed, akkor valószínűleg nem áll távol tőled a hirtelenkedés, a határozott és erőteljes fellépés. Mások számára lehetsz lehengerlő vagy éppen ijesztő, agresszív valaki is. Ha valamiért ez gátlódik nálad, akkor autóagresszió, önsértés jöhet még szóba, de kifelé nem vállalod az igényeidet, vagy olyan sokáig visszafogod magad, hogy amikor mégis kitör, akkor robban és sérülést okoz. Egy itt álló Szaturnusz arra "kötelez" hogy ezeket az igényeket és energiákat tanuld meg fegyelmezetten kezelni, mert akár kifelé, akár befelé törnek a kos energiák, sok bajt tudnak okozni (balesethajlam pl.). Olvasd el, hogy mik a Bak pozitív tulajdonságai és igyekezz elsajátítani belőlük néhányat :)
2021. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Vízöntő az aszcendensem. Inkább fékként műkódik úgy veszem észre. Nem nagyon állok ki magamért, vagy ha igen, akkor az első sikertelen próba utan feladom. Ami azt illeti, sokat fejlődtem benne, de még mindig van mit tanulni.

"kifelé nem vállalod az igényeidet" -na igen, ezaz. :D

2021. febr. 26. 13:27
 4/14 anonim válasza:
Azt írtad, hogy a 12-es és az 1-es házadat is uralja. Akkor viszont nem lehet Vízöntő az ascendensed :) Az ascendens az a jegy, amiben az 1-es házad kezdődik. Ha arra gondolsz, hogy a horoszkópod Vízöntő, az azt jelenti, hogy abban a jegyben járt a Nap, amikor születtél (vagyis január 21 és február 18 között). Ez megegyezhet az ascendens jegyével, de ebben az esetben nem erről van szó, ha jól sejtem.
2021. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
miért ne uralhatná? a 12. háza Bakban kezdődik, az Ac pedig a Vízöntőben van. mindkettőnek a klasszikus ura a Szaturnusz. és ha a Kos is egyes házas, úgy a Halak bezárt jegy lesz az első házban
2021. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ez elég nagy torlódás, ilyet még nem láttam, de elméletileg lehetséges.
2021. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze. Akartam is írni, hogy látni kéne a képletet
2021. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Így van ahogy 5ös írta. Úgy tudtam, hogy a vízöntőnek a "régi" ura a Szaturnusz, a "modern" az Uránusz. Gondoljodtam is, hogy az 1. házat/ASC-t megemlítsem-e, mert ez az egyszerre 2 uras dolog bekavar :)

Lényeg hogy az aszendensem a vízöntő 8.fkán van, a halak jegyben nem kezdődik ház, a 2. majd csak a kos elején, pontosan a második fokán kezdődik. A Szaturnusz meg még pont bekerül az egyes házba, a kos 0. fokán van. (0°45')

2021. febr. 26. 15:23
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja meg ráadasul retrográd. Na ezt se tudom mit jelent...
2021. febr. 26. 15:34
 10/14 anonim ***** válasza:

"pontosan a második fokán kezdődik. A Szaturnusz meg még pont bekerül az egyes házba, a kos 0. fokán van. (0°45')"


Az 2. hazas allas. A 2. haz csucsanak oda-vissza is van orbisza :)

2021. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!