Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológiával foglalkozókhoz...

Asztrológiával foglalkozókhoz szól a kérdés. Van egy időpont, amit egy asztrológus számított ki a születésemre vonatkozóan, de valószínűleg nem jól. Ellenőrzitek a lenti adatokkal kiegészítve, hogy pontos-e, illetve kijavítjátok?

Figyelt kérdés

Elég régen volt már az, hogy az az ominózus asztrológus megcsinálta nekem a születési időpont kiszámítását, a képletet, és egy asztrológiai elemzést.


Meg kellett adnom bizonyos eseményeket az életemből, de nem nagyon tudtam akkor, hogy milyen adatokat tudnék megadni.


Mostanában viszont történt velem két dolog, aminek pontosan tudom a dátumát.


Tavalyelőtt volt egy kisebb műtét, idén januárban pedig egy betegség kezdődött, ami nagyon sokkoló volt számomra több tekintetben is.


Arra gondoltam, hogy a műtét és a betegség dátumai alapján lehet-e pontosítani a születési időpontot illetve ellenőrizni, hogy pontos-e a meglévő számítás?


Köszönöm szépen!


(Aki ír, hogy ellenőrzi vagy kijavítja, neki privátban megírom a részleteket.)



2021. okt. 21. 10:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10! Köszi az infót!

Neked már ki van számítva?

2021. okt. 21. 14:11
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jó az a link, amit megadtál.
2021. okt. 21. 17:16
 13/14 Bálvány ***** válasza:
Nekem van kórházi időpontom, de abban is lehet 10 perc tili-toli.
2021. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Bizony! De legalább van. Akkor gondolom, már más is megnézte a képletet és te is magadnak.

Az alapján illik rád?

2021. okt. 21. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!