Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak bak jegyű emberekkel?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Pénzéhesek. Na ez a tapasztalat :/
2021. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Magammal? :-D Csupa jó! :-)
2021. nov. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Munka, pénz és javakkal vannak folyton elfoglalva, ha nem vagy nekik fontos érzelmeket sosem fogsz rajtuk látni, esetleg csak amit ők akarnak mutatni. Céltudatosak, általában minden meg van tervezve nekik előre.
2021. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Én nő vagyok, oroszlán csillagjegyű. Egyszer volt egy bak jegyű párom. Nagyon fontos volt neki a stabilitás, kiszámíthatóság, és bármi kellett, számíthattam rá. Viszont hiányzott belőle az a szenvedély, amire nekem szükségem van, nem akart új dolgokat kipróbálni, ragaszkodott a "jól bevált" dolgokhoz, így számomra unalmassá vált. Ja, meg makacs is volt. De összességében jó embernek mondanám attól függetlenül, hogy mi nem illettünk össze.
2021. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem őket. Bika napom és Szűz holdam van. Nagyon jól kiegészítik a stabilitásra, kiszámíthatóságra, biztonságra törekvő részemet. Szeretem bennük, hogy hosszasan lehet velük komoly témákkal foglalkozni, anélkül, hogy kimenekülnének a feszültségből. Lehet rájuk számítani. Illetve számomra nagyon vonzó, ha valakinek vannak komoly céljai, amelyekért következetesen küzd és vágyik az állandó fejlődésre.
2021. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Hmm

Bak/Nyilas vagyok


Haaaat eleg kaotikus. Mert egyreszt torekszem a biztonsagra es a nyugalomra,masfelelo gondolkodas nelkul belemegyek orult helyzetekbe.

Erzelmekben kifele zart vagyom de a belsom teli van tuzzel. Csak jo partner es ido kell hozza h megmutatkozzon.

Szeretem a kontrollt oda vissza.


Mas Bak emberek idegesitenek. 😂

2021. nov. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Imádom magam :)
2021. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg pénzéhesek. Akit ismertem külsőségcentrikus, sznob volt. Érdekember, jó adag egocentrizmussal. Korlátoltak a bakok.
2021. nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg a feleségem pattog hogy hova milyen autóval kell menni mert mit szólnak az emberek milyen ruhában, nincsenek barátai mert ha nem megfelelo és nincs érdeke akkor nem hívja fel többet.

Törődni valakivel ? Hát ő soha, dogoljon meg mindenki.

Van albérletem én sajnalom a bérlőt O kirúgja ha valaki többet fizet takarodjon.


És én vagyok bak.


Valami nálunk osszekeveredett.:)

2021. nov. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

#9

Ezek nem is bak jellemzők 😊

2021. nov. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!