Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tapasztalatok a Nyilas jegyű...

Tapasztalatok a Nyilas jegyű emberekkel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a horoszkóp nem jelent semmit, de akinek van róluk pozitív/negatív véleménye , ossza meg :) főleg a nőkre lennék kíváncsi !
2013. jan. 20. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Makacs, önfejű, nagyszájú, de jószívű.

Apám és egyik bnőm nyilas, bennük ez a közös.

2013. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
En ugy tudom hogy a nyilasok nagyon butak.
2013. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
50%

Én nyilas vagyok és az első válasza stimmel..

Továbbá "szeretnek függetlenek lenni, jó a beszélőkéjük, jó meggyőző képességekkel rendelkeznek" - ezt olvastam, és szerintem ez is igaz rám.

2013. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilas vagyok, és maximális nagyképűséggel és elfogultsággal a következőket állapítom meg magamról: optimista, intuitív, vidám, érdeklődő, ügyes és rendkívül intelligens vagyok, ugyanakkor önbizalomhiányos, kissé exhibicionista, néha motiválatlan, lusta és kissé nihilista is, sőt, némi egoizmust is felfedezek magamban.

Ja és férfi vagyok, nő Nyilast nem ismerek asszem.

2013. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:)
2013. jan. 22. 09:12
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

melegszívű, szabadgondolkodású, életvidám, kifejezetten kedves és udvarias, gyors észjárású, humoros, tisztességes többnyire, de van esze a ravaszságra is, nehéz lekötni az érdeklődését, hullámzó kedélyállapotú, optimista, néha nagyszájú, néha hallgatag

az összes nyilas (én is) akit ismerek kishitű, önbizalomhiányos nem egy vezéregyéniség, hagy másokat érvényesülni, nem a legerősebb jegy vagyunk ez van,

2013. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
azt még nem írtátok, hogy hűségesek, szerelmesek, érzékenyek, nagylelkűek, és ha valakire számítani lehet, ők azok...
2013. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Nagyszájúak, fontoskodóak, mindent jobban tudnak, de őket lehet a legjobban szeretni! :)
2013. febr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!