Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit lehet tenni a bak folyamat...

Mit lehet tenni a bak folyamatos bizalmatlanságával?

Figyelt kérdés

Tudom nem csak napjegy. A helyzet az, hogy az érintett legtöbb bolygója bak.. és konkrétan ez a végtelen bizalmatlanság is a bakból eredeztethető. Mindegy.

Adott egy ember aki képtelen teljesen megbízni bárkiben is. Állandó jelleggel keresi a hibát, képtelen elfogadni, hogy senki nem akarja bántani. Ezzel alapvetően nincs gond mert az ő dolga de folyamatos megerősítésre, bizonyítékra van szüksége ami elég fárasztó hosszútávon.

Ha úgy könnyebb tekintsetek el a baktól meg az asztrológia szidásától és csak simán az ember bizalmatlanságának feloldásával kapcsolatban írjatok.



2021. dec. 11. 11:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Ezek mitől autizmus vonások?
2021. dec. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
60%

A 3-asra értettem 11-es.

Nagyon jól kifejezik a bakokat/autizmussal élőket egyaránt.

2021. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Egyik másik kommenten jókat mosolygok :) Mindenkinek ment a pipa. Kedves 9! A napon felül Merkúr, Mars, Uránusz, Neptunusz
2021. dec. 13. 16:45
 14/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én egészen biztos vagyok benne, hogy ez bak vonás, ugyanis több bak ismerősöm hordozza. Azt látom, hogy képtelenek megbízni bárkiben. Lehetsz te a testvére, anyja, párja vagy a haverja... igazán sosem fog megbízni benned. Ez amúgy elég idegesítő. Sokáig igyekeztem feloldani a bizalmatlanságukat, átláthatóvá tenni az életemet, hogy biztonságban érezzék magukat de nem jutottam vele semmire. Megszállottan keresik a hibát, az igazságtalanságot, hogy igazolhassák maguknak, hogy rendben van, hogy ilyenek. Irtó könnyen sértődnek, akármin, akármikor... Ha már sértődnek büntetnek is. Ha elmondják mi bajuk van azt nem köszönöd meg...de úgyis elmondják.

Bántó, főleg egy kapcsolatban, hogy állandó reflektorfényben állsz, szabályok közé szorítva, hogy megfelelj, leinformálható, átlátható legyél de az sem jó. Ahogy írták korábban, ezt vagy elfogadod vagy tovább állsz. Ha tettél 1000 jót és véletlen csinálsz egy olyat ami nem tetszik nekik, b*szhatod a jóságodat. Szerintem bántó ha az ember kiteszi a lelkét az asztalra és ugyanúgy gyanúsítják. De a "jó" hír, hogy nem kell erőlködni. Mindenképp hibás leszel, úgyhogy jobb ha nem is próbálkozol csak elfogadod. Nekem a legfájóbb, hogy a bak igazán sosem fogja elengedni magát. Sosem lesz szabad a kapcsolatban, hogy szeret és szeretik és ez mennyire jó, mindig olyan szinten fogja tartani a kapcsolatot, hogy ne fájjon neki ha véget ér. Sokszor egy fekete lyukhoz tudnám hasonlítani őket. Elszívnak minden fényt, minden pozitívumot, minden erőlködést, minden szeretetet de ettől nem lesznek se fényesebbek, se kedvesebbek se pozitívabbak. Szeretik ezt a mártír szerepet és ha valaki tegyük fel 20 év gondoskodás, türelem, fegyelem, szeretet után azt mondja, hogy na szevasztok ez nem megy tovább, úgy érzem alig kapok vissza valamit a kapcsolatban, akkor ők csak rántanak a vállukon, hogy "NA ERRŐL BESZÉLTÜNK" és mennek tovább... észre sem veszik, hogy 20 évig nem voltak hajlandók viszonozni az odafigyelést. Nem tudom ők vajon tudják-e magukról, hogy milyen hatással vannak az emberekre?


Én a magam részéről egészen jól szoktam viselni a személyiségüket de néha nagyon nehéz.

2022. júl. 11. 10:42
 15/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a bizalmatlanság magából fakad. Van bak ismerősöm és tény, hogy jó nagy kamu király, ha saját érdeke úgy kívánja. Ezt tudja jól, hogy maga egy hazug, simlis, kihasználó. Így hogy bízhatna másokban?! Sehogy.
2022. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
59%
Idefigyelj, utolsó, Bak az AC-m de én megbízható vagyok és szavahihető, ha valamit megígérek, vagy ha számítanak rám, akkor azt megteszem, tehát lehet rám számítani. Tehát ennyire általánosítani nem kéne (én se akarok, tehát nem állítom hogy minden Bak Ac ilyen mint én vagyok, mert több szintje van a jegyeknek)
2022. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
16-os vszínű, az ac-ed miatt írsz utasítóan illetlenül, de tudd le. arom az egocentrizmusodat. Untat a jegyed, akkor is ha csak acd. Amellett, hogy hideg, érzéketlen, önző, iszonyatosan fantáziátlan is.
2022. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
és te mi vagy? (ac, nap, azt írd amelyiket dominánsan érzed magadban)
2022. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Vízöntő, oroszlán, vagy skorpió?

Tippeld meg!

2022. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
skorpió?
2022. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!