Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Diplomás ember is hihet a...

Diplomás ember is hihet a horoszkópban?

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 23:59
1 2
 11/15 anonim válasza:
40%

10

Ne keverd kicsim az asztrológiát a horoszkópokkal, köszi. Az egyik létezik, a másik nem.


Másrészt meg Junggal is van épp elég baj, amit a tudomány jelenlegi állása nem tekint tudományos ténynek, egyáltalán valóságnak és elsősorban ez a mérvadó, nem az, hogy hülye emberek mit képzelegnek gondolkodás helyett.

2021. dec. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%

Tekintve, hogy a hindu vallás és filozófia része az asztrológia és az indiai emberek között is van sok diplomás, igen.


Ezen kívül abban a suliban, ahol végeztem az asztrológiát, elég sokféle végzettségű ember jár. Tanárok, egészségügyi dolgozók, művészek, informatikusok, jogászok stb. Szóval elég vegyes.


Az hogy miben hiszel a saját tapasztalatod alapján, teljesen független attól, hogy mit tanítanak neked. Lehet, hogy 200 éve még könnyen lehetett formálni az oktatás által az emberek hitvilágát. Ma már nem így van, mert sokkal több információ áll rendelkezésre az internet által. Ma már senkit nem tudsz az oktatás által belegyömöszölni egy kockába, hálistennek.

2021. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%
Barátnőm jogász,de végzett asztorlógus is.
2021. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy fajta élet filozófia ez.
2021. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én diplomás vagyok és engem érdekel az asztológia (lehet lepontozni, idc). Persze nem a női magazinokban megjelenő bullshit, ennél azért komolyabban beleástam magamat a témába. Meg tudom érteni, ha valaki nem hisz benne, de attól a falba tudnám verni a fejemet, mikor valaki úgy kezdi el lehülyézni az asztrológia iránt érdeklődő embereket, hogy fogalma sincs, valójában milyen komplex téma, és csak a napjegyekről (vagy nagyon maximum a holdjegyekről és az aszcendensről) hallott.
2021. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!