Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szűz csillagjegyüek jól...

Szűz csillagjegyüek jól kijöttök skorpiókkal?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 18:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10

Te Szűz vagy?

Tudod elég irritáló, ha valaki mindenáron "jobb" akar lenni másoknál és ezt bármilyen eszközzel próbálja elérni.

Aki tényleg jó, annak felesleges emiatt erőlködni és lesni a hatást.

Skorpió vagyok és teljesen hidegen hagy a versengés, meg hogy ki jobb, ki nem jobb.

Viszont mikor valaki úgy próbál jobbnak, ügyesebbnek tűnni, hogy a másik hibáját nagyítja fel, áskálódik, tapos, könyököl, segget nyal, na, az olyan inkább tényleg ne kerüljön velem egy fedél alá. És nem azért, mert félek, hogy magasabb polcra kerül, leszarom a rangot, a hierarchiát, hanem a módszer... ha nem tiszta módszerrel előz be engem, vagy mást, az a bicskanyitogató. Mert nem megérdemelt.

És amúgy ebből a szempontbol tök mindegy, milyen csillagjegyű.

Nos lehet, ez nem vonatkozik rád, csak azért írtam le, hogy kicsit megértsd, egy skorpiót mi mozgat. De persze mi Skorpiók sem vagyunk egyformák. Nekem nagyon erős az igazságérzetem.

2022. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Szűz vagyok és kijövök a skorpiókkal.


De pl. a levegő és tűzjegyek nagy részével egyáltalán nem jövök ki.

2022. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#11 akkor te egy kivétel lehetsz! :)

Mert amiket leírtál, pontosan a skorpiókra igaz, legalábbis amit eddig én tapasztaltam!

Akárhánnyal találkoztam előbb utóbb mindengyiknél előjött ez a fajta játszmázás. Mások letarolása sunyi módon, manipulálás, mindenáron fölényeskedés... Nem mondom, hogy mindegyik ilyen és azt sem hogy te ilyen vagy, de én sajnos csak ilyenekkel találkoztam, meg rajtam kívül is jó páran az ismerettségi körömben.

Amit pedig leírtál, az pont a legkevésbbé igaz a föld jegyűekre, pláne a szűz jegyűekre. Mi szeretjük a becsületességet, egyenességet és ha valaki jobb nálunk, hát akkor jobb, lexarom. Nem fogok magamat meghazudtolva nekikezdeni ármánykodni csak hogy jobb legyen nekem. A föld jegyűek nem ilyenek abszolút!

Szűz vagyok egyébként igen.

#10es vagyok

2022. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#6 te pedig büszke lehetsz magadra, hogy már gyerekkorodban is degenerált gyökér voltál. :D
2022. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

11-es nagyon jól összefoglalta.

Én is skorpió vagyok rengeteg szűz jegyűvel körülvéve :D

2022. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A skorpió nem fölényeskedni próbál, hanem megpróbálja észrevetetni veled, hogy mit csinálsz, mert szúrja a szemét -> Bárkit, akiről azt hiszed fölényeskedik = próbálja megdönteni azt, hogy te vagy a legjobb, azt helyre teszed (mert te vagy a legjobb).

Ahogy 11 írta, nekünk TÖKMINDEGY, hogy ki van ki felett, hanem ami nem mindegy, hogy az ebben a játékban való játszással másokra milyen hatással tudsz lenni. (nem csak ránk)

2022. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hülyeség, a skorpiók legnagyobb többsége mindenfajta előzmények nélkül kezdenek el fölényeskedni és teljesen kéretlenül helyre tenni másokat. Játszmázni is inkább a skorpiókra jellemző, és nem a szüzekre. A szüzek egyenes és nyers jellemek, nincs szüksége játszmázásra. Ami a szívén az a száján. Amúgy is egy passzív agresszív jegy, nem fog ledominálni senkit, vagy próbálni ledominálni (sikertelenül, ahogy skorpiók, hehe) Hanem egyszerűen ha már borul a bili akkor kő kövön nem marad.

De egyébként tipikus skorpió tulajdonság ez is, hogy a saját negatív tulajdonságaikat úgy írják le és adják elő, mintha azokat a másik ember viselné. Amolyan belső tükör szindróma ez: ha tudják magukról hogy pl. Manipulatív, esetleg kötekedős természetűek, úgy adják elő hogy a másik fél (a tükör) az.

2022. júl. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17

Értem. Jól láttam.

2022. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!