Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi van, ha egy Mérleg nem tud...

Mi van, ha egy Mérleg nem tud megfelelni?

Figyelt kérdés
Akiben jelentős ez a jegy és hát nem tud megfelelni mások elvárásainak, miközben pedig törekszik rá, de nem sikerül sehogy sem, és minél inkább megakar felelni, annál inkább nem sikerül.

2022. jan. 8. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem másoknak kell megfelelni elsősorban.

Magadért kell megtenni dolgokat és felelősséget vállalni.

Nem vagyok egy asztrológia fanatikus,csak a kérdésed szúrtam ki.

A volt férjem mérleg.

És tökéletesen illik rá,amit leírtál.

Mindamellett,hogy egy rendes, rendkívül normális értékrendű ember,olyan akit legjobb barátnak bárkinek kivánnék, mégsem boldogul az életben.

Annyira szervezetlen módon éli az életét, miközben folyton másoknak próbál megfelelni (sikertelenül).

Próbáltam ezt megértetni vele,de belebuktam.

Olyan, mintha nem ezen a világon élne.

Minden dolog,amit fontosnak tart, annyira jelentéktelen,ami pedig a hétköznapokban elengedhetetlen,azt észre sem veszi,hogy meg kellene oldani.

Sajnálom őt ezért,de nem tudtam megfelelő társa lenni én sem.

Olyan volt vele az élet, mintha folyamatosan húzna vissza.

2022. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egy hónappal később vagy előbb született volna az az ember akkor is pont ilyen lenne.
2022. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Depi, önmarcangolás, mások degradálása.

Általában ezt teszik azok akiknek megfelelési kényszere van, S nem tud megfelelni a vélt elvárásoknak.

2022. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mérleg nem tud megfelelni, mert a levegős jegyeket a szabadság eszméje irányítja.
2022. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pedig törekszik a megfelelésre
2022. jan. 8. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami, valaki kényszeríti a megfelelésre?
2022. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha így nevelték akkor igen. Beleragad S önmaga rabja lesz. Magának nem felel meg.
2022. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!