Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az összes emberrel, aki a...

Az összes emberrel, aki a mostani életünkben valamiért jelentős (barát, partner, üzlettárs, stb.), előző életeinkben "találkoztunk" már?

Figyelt kérdés

Amikor karmaelemzést végzek és születési képleteket vetek (vagy vettetek) össze egymással (szinasztria), azt vettem észre, hogy az összes, jelenlegi életemben valamilyen fontos szerepet játszó emberrel "karmikus" a kapcsolatom. Hogy is van ez?


Vagy (1) semmi értelme nincs ennek az egésznek, vagy (2) nem véletlen, hogy pont ezek az emberek kerültek bele az életembe, vagy (3) öreg lélek vagyok, és mindenkivel találkoztam már. :D


Mit gondoltok?



2022. jan. 8. 14:08
A kérdező szavazást indított:
Ennek nincsen semmi értelme.
Nem véletlen, hogy ezekkel az emberekkel hozott össze téged a "sors".
Öreg lélek vagy. :D
Más.
14 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
2-esre szavazok és magammal kapcsolatban is ugyanezt gondolom.
2023. jan. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bálvány ***** válasza:
Oszt, miért gondolod, hogy ez asztrológiai kérdés? Hogy kapcsolódik bolygókhoz, csillagokhoz a Te fejedben?
2023. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!