Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Normális, hogy Bikaként...

Normális, hogy Bikaként (Mérleg aszcendenssel) nagyon nem jövök ki egy Skorpió-ismerősömmel? Ki nem állhatom az illetőt.

Figyelt kérdés
A másik pedig az lenne, hogy van egy Nyilas haverom/barátom, de a közöttünk fennálló jó kapcsolat ellenére gyakran irritál. Ehhez mit szóltok?
2022. jan. 10. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én skorpio vagyok és a szüzekkel, bikákkal már volt bőven gondom. Nem tudom, miért.Sokszor úgy érzem, bizalmatlanok, kritikusak velem ,ok nélkül és én meg emiatt támadok.
2022. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, én pedig éppen a szóban forgó Skorpió ismerősömet találom egyértelműen kritikusnak.
2022. jan. 10. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem. De egy ösztönlénytől mit várhatok?


Az ilyen ostoba horoszkóp helyett ajánlom, hogy mélyedj el az emberi játszmák, viselkedés elemzésben, retorika, logika és érvelés tudományában, valamint az érzelmek és gondolatok olyasfajta megértésében, ami rájössz, hogy nem vagy azonos velük.


Az a probléma, hogy annyira tájékozatlanok az ember, annyira alacsony a szellemi színvonal, hogy bedőlnek a horoszkópnak.

Fel sem fogják, hogy a fentiek mit jelentenek.

Ne csodálkozzon az ember, hogy napi szinten, rengeteg ilyen, agyatlan kérdés van feltéve.

Ha sikerült megértened a fentieket, végül utána is jársz, gyakorolsz kérdező, akkor sikerülhet tudatosodnod.

2022. jan. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jav. ember -> emberek
2022. jan. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3#

Az sem vall magas értelmi színvonalra, hogy olyan témában osztod az észt, amiről semmit nem tudsz, amit utálsz, amiben nem hiszel.

Ez a te szubjektív véleményed, te dolgod, hogy nem hiszel benne, de itt ez senkit sem érdekel!

Miért nem a tudomány témában okoskodsz? Ja, hogy ahhoz ész is kellene...

2022. jan. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hiszek igazán a horoszkópban, de nem is vetem el annak a lehetőségét, hogy esetleg beválhat.
2022. jan. 14. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, a Skorpiókat senki nem bírja elviselni.
2022. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Így van. A skorpió az egyetlen jegy amelyikről egyöntetűen el lehet mondani, hogy a legirritálóbb gyökér az összes közül. Egyedül a skorpió nők tudnak jók lenni. Mégpedig b@szva. B@szás közben imádnivalóak, de azon kívül? Hát úgy is mondhatnám égetnivalóak!
2022. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

normális, én sem szeretem őket, bika nő vagyok.

ravaszok, hisztériásak, sunyik, féltékenyek, birtoklók, játszmázosak, szar és bajkeverők, agresszívak, cinikusak, támadóak, okoskodók....sorolhatnám a végtelenségig.

2022. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!