Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg lányok,mérleg nők,írnát...

Mérleg lányok,mérleg nők,írnátok magatokról? Milyen a jellemetek ? Hogyan gondolkodtok ? Ha egy szimpatikus rák férfi kerülne a közeledbe,aki vonzó neked,hogy élnéd meg ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 05:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem mérleg nő lenne az álmom.Kedvesek, intelligensek, életvidámak.Én nyilas vagyok, szerintem passzolna a jegy.

34f

2022. jan. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak intelligensnek látszanak. Én ismerek olyan mérleg nőt, akinek alapvető műveltségi kérdések sincsenek meg, és még csak nem is néz ki jól, mégis annyira sokat képzel magáról, hogy az alapján atomfizikus modellnek kéne lennie, de hát nem az.
2022. jan. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Jó persze fura is lenne ha mindegyik olyan lenne amit írtam. A kínai horoszkóp amúgy pontosabb szerintem
2022. jan. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!