Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Csajok! Skorpió férfiakkal...

Csajok! Skorpió férfiakkal tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mindenhol, nem csak itt de külföldön is azt lehet olvasni, hogy a skorpió férfiak maguk a megtestesült démonok.:D Mesélnétek mik a tapasztalatok velük?

2022. febr. 5. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Életem plátói szerelme skorpió volt, mellé még van benne ikrek és oroszlán is(a 3 legutáltabb jegy) és ki is derültek róla sötét dolgok, ettől függetlenül még mindig odavagyok érte
2022. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Makacs… borzasztóan. De emellett nagyon jó ember, legalábbis az én férjem.
2022. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Csípnek.
2022. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Végletesek.Túlfűtött szexualitás jellemzi őket, vagy pedig annyira okosak, intelligensek, hogy semmi más nem érdekli őket csak a tudás.
2022. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Humor Herold ***** válasza:

Én skorpióként előbb utóbb eddig mindenkinek az agyára mentem. Főleg a nőknek, mert nekik gyengébbek az idegeik :)

Nehéz eset vagyok.De legalább belátom...de változni nem fogok hehe :)

2022. febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Skorpió nőként összejártam régen egy skorpió pasival szexelni. Átlagos küllemű, kicsit túlsúlyos srác volt vastag, de olyan 14 centi körüli szerszámmal, viszont olyan orgazmusaim senki mással nem voltak, mint vele, pedig azóta sokkal 'szebb' palikkal is voltam már. A természete különösen nem fogott meg, bele nem szerettem (kicsit hisztis volt, mint én és nem volt egy atomfizikus alkat), viszont a kémia nagyon ott volt a szeren.
2022. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Titokzatosan makacsok .Nehezen nyílnak meg igazi lepedőakrobatak .
2022. febr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
titokzatosak*
2022. febr. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szeszélyes és megbízhatatlan, de halistennek csak a fonokom volt, nem a pasim...
2022. febr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én most válok a skorpió férjemtől. Tudnék mesélni 😮
2022. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!