Mi a holdjegyem?

Figyelt kérdés
2005 május 2.-án születtem, reggel 6:20kor, Budapesten. Több helyen is megnéztem, és volt egy táblázat ahol halak jött ki, viszont volt ahol vízöntő. Akkor most nekem melyik? Valaki aki ért hozzá tudna segíteni? Illetve tudtok írni olyan oldalt ami megbízható és ahol kiszámolhatom?

2022. febr. 13. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
nem tudom gyermekem
2022. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Vízöntő a holdad. Szerintem azért írnak néhol halakat, ugyanis aznap délután volt váltás (16:43-kor).


mooncalendar.astro-seek.com

2022. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen nincs. Ha megbízható helyen nézed, akkor ugyannak kell kijönni
2022. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 köszi szépen:)


#3 igazából több helyen is vízöntő jött ki és csak egy helyen halak, viszont a halak annyira igaz rám hogy gondoltam megkérdezem. De ezek szerint vízöntő. Viszont lehet azért igaz rám a halak mert a mars és az uránusz jegyem is az.

2022. febr. 13. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!