Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért élvezed, hogy beszólogas...

Bálvány kérdése:

Miért élvezed, hogy beszólogass az asztrológia után érdeklődőknek?

Figyelt kérdés
Miért érzel perverz örömet, amikor leszólod más hobbiját?

2022. febr. 14. 14:24
A kérdező szavazást indított:
Mert irigylem, hogy ők legalább hisznek valamiben.
Magányos vagyok és figyelemre vágyom.
Realista kocka vagyok és nem hiszek az okkult dolgokban.
Féltem őket és csak segíteni szeretnék.
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Elég egyoldalúan szemléled a kérdést :D Nem tesz jót hosszútávon az a hamis önhit hülyeség, hogy te egy születési dátumból és órából megítélheted az egész ember személyiségét. Ez társadalmilag is káros, mert ezáltal egyes jegyek szülöttei be lesznek skatulyázva, sőt te magad se fejleszted a szmeélyiséged egészségesen mert igyekszel azonosulni azzal, amit olvastál a saját jegyedről. Rendszeres hogy valaki már kifogásnak használja a cisllagjegyét, hogy ő ezeket a helyzeteket nem tudja kezelni merthog yő skorpió. És akkor most mivan? Akkor elengedtük egy életre a fejlődést az adott életterületen?


Nem tudom érted e így, de a helyzet az hogy mindannyiunk életét befolyásolja ha a társadalom 10-20%-a már a jegyedet ismerve megítél, és önmagával is ezt teszi és nem hajlandó fejlődni, mert ráfogja hogy ez van mert ebben a jegyben született...

2022. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

1-es, eszem ágában sincs kötekedni, beszólni, ezért kérlek ne annak tekintsd a válaszom. Abban teljesen igazad van, hogy a horoszkópok az összes azonos jegyű emberre ráhúzzák ugyanazt és mindenkivel ugyanaz történik a héten, sőt évi horoszkóp is van. Nyilván nem, de maga az asztrológia, illetve asztrológiai ábra nem erről szól. Nem mozgok otthonosan a dologban, de annyit még én is tudok, hogy pont hogy nem arra épül, hogy mindenki egyforma, mert nem csak a főjegyünk határoz meg minket. Ezt igazából csak azért osztottam meg veled, mert amúgy nem bunkón válaszoltál a kérdezőnek.

Abban is igazad van, hogy sokan a horoszkópok mögé bújnak, pedig egyszerűen csak egoskodnak és képtelenek fejlődni, de ugyanígy használják mások azt is, hogy valamelyik családtaghoz hasonlítják magukat, hogy jaj hát apám is ilyen, nincs mit tenni. Aki fejlődésképtelen, annak mindegy, hogy hisz-e az asztrológiában vagy sem, hidd el. Ismerek olyan nőt, akit érdekel az asztrológia, mégsem olyan személy, amilyenre te következtetnél az érdeklődési köre alapján. Ahogy nem minden skorpió egyforma, úgy nem minden asztrológiában érintett ember sem. :)

Sajnálom egyébként a negatív tapasztalatod a skorpió személlyel.

2022. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A skorpió igazából csak példa volt, tudom hogy őket ítélik meg általában nagyon negatívan az emberek, én azt írtam le, hogy lehet ez negatív, Azt tudom, hogy sokkal komplexebb meghatározása is lehet ennek, most nanak a valóságtartalmával nem is szeretnék vitatkozni, de annyira mélyen és bonyolultan már nagyon kevesen szemlélik a témát. Az itteni kérdések elég nagy része ebben a témában hogy egiyk vagy másik csillagjegy passzol e egy párkapcsolatban...szerintem aki ilyet és itt kérdez meg, az jó esélyel megragad ott hogy ez a csillagjegy ilyen a másik meg olyan :D Másrészt elgondolkodtató, hogy vajon ő ez alapján húz jobbra embereket tinderen? Vagy ez alapján dönti el ad e esélyt a szerencsétlen próbálkozónak? Elismerem az asztrológia ezen túli mélységeit, de ahogy a vonzás törvényénél is sokan megragadnak ott hogy csak akarni kell és ülni a seggemen, de még a meditálásig se jutnak el, nemhogy a tudatuk fejlesztéséig, úgy itt is sokan a blikk nők elolvasásáig mélyülnek el a témmában, és hogy egy nyilas pasit kell majd fognom mert az a jó nekem, és ez sjanos szomorú.


Abban teljesen egyetértek, hogy aki csak nem akar foglalkozni önmaga fejlesztésével annak meglesz a saját kifogása, de a horoszkóp erősen adja ez alá a lovat szerintem. Illetve sokaknak megadja azt a hitet hogy ők értik a világot, mert megvana 12 szmeélyiségtípus és innentől nem kell energiát rakni emberek megismerésébe...ez sajnos nagoyn gyakori, és nagyon káros is.

2022. febr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

Oh vitatkozni én sem szeretnék, nekem teljesen mindegy, hogy ki miben hisz, amíg nem árt vele senkinek, én tiszteletben tartom, hogy nem hiszel az ilyen dolgokban és nem szeretnélek megváltoztatni. Az tény, hogy kevesen foglalkoznak ezzel mélyebben és aki így keres párt, hát igen... :) Na de az ő dolguk, ha nekik jó így, hát áldásom rájuk. :)

Azt hiszem, a vonzás törvénye is egy olyan dolog, amit hihetetlenül félreértenek az emberek.

Az utolsó részben is igazad van, de ez már mondhatni egy népbetegség, nem kell ahhoz horoszkópokban hinniük, hogy egyszerűen ne akarjanak megismerni valakit. Csak ítélkeznek ezért vagy azért és ez tök jó nekik. Valami, valahol, valamikor nagyon elcsúszott.

2022. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden témában ez megy kb, sok a boldogtalan szánalmas troll
2022. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert néha akkora baromságokat írnak le, hogy fáj tőle a fejem.
2022. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem értek vele egyet, az interneten meg név nélkül nagy a pofám. Ez van :/
2022. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!