Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Pontosan miért tagadod az...

Bálvány kérdése:

Pontosan miért tagadod az asztrológia igazságát?

Figyelt kérdés

Igen, tudjuk, hogy a 'bolygók' nem 'hatnak' az emberekre. Az asztrológia szerint is csak jelzői, nem okozói a történéseknek.

Na most, valójában ugye neked nem is a jelekkel van bajod, hanem a gondolattal, hogy sorsunk nagy vonalakban előre elrendeltetett? Zavar a feltételezés is, hogy életed korlátok között mozog és választási szabadságod eléggé behatárolt? Bánt a gondolat, hogy előre meghatározott problémákkal küzdesz és külső erők játéka vagy?



2022. febr. 22. 12:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Fújja a szél a kis esőcseppet és Ő úgy gondolja akármerre tud repülni.
2022. febr. 22. 12:52
 2/13 Grimfox ***** válasza:
95%
Amennyire én hallottam egy asztrológus ismerősömtől(nem ilyen nők lapja hobbiasztrológus, tanulta, gyakorolja), csak azokon az eseményeken nem tudsz változtatni, amiken már túlvagy. Amit a még meg nem történt eseményekre vonatkozóan jelez előre a horoszkóp, ott elég nagy a mozgástér, és sok dolog még el is kerülhető. Például ha egy bizonyos egészségügyi problémát előre jelez a horoszkópod, már jóval előtte tehetsz megelőző intézkedéseket. Persze azt is mondta, hogy vannak események, amikbe jobb belemenni, mint küzdeni az elkerülésükért. "Ár-érték" arány miatt példáu.
2022. febr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Én nem aludtam általánosban fizika órán.
2022. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze sokféleképpen megélhetsz bizonyos - a képletedben előrejelzett - dolgokat. Megélés módokat választhatsz, de képletben jelzett területeken, az ott megfogalmazott kérdésekkel valamilyen módon mindenképpen szembesülsz.
2022. febr. 22. 13:08
 5/13 anonim ***** válasza:
azert mert nincs benne igazsag
2022. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Grimfox ***** válasza:
Ennyire mélyen nem mentem bele, én csak az asztrológus ismerősöm véleményét írtam le a témában.
2022. febr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

Én komolyan előbb fogok hinni a karmában, vonzás törvényében, okkultizmusban, átkokban, mint az asztrológiában

Sőt a rossz karmában, az átkokban hiszek is

Eleve ki vizsgálta ezt meg, ki szabta meg hogy aki május második születik az bika és milyen tulajdonságai vannak??

Az meg hogy még jósolni is tudnak egy csillagjegynek a következő hónapra….. hát hogyne

2022. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, kár volt megszólalnod
2022. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Na a bölcs asztrológus, mérleg vagyok, mondd mikor halok meg?
2022. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne égesd magad kérlek
2022. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!