Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió nő és kos férfi...

Skorpió nő és kos férfi között lehet jó kapcsolat horoszkóp szerint?

Figyelt kérdés
Nagyon ellentétes személyiségünk van, de vonzódunk egymáshoz. Horoszkóp nem sok jót ír.
2022. febr. 27. 09:12
 1/4 anonim válasza:
100%
Most a személyiségetek a probléma, vagy a csillagjegyetek?
2022. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért van elég sok közös is a két jegyben, tekintve, hogy a skorpió is a Mars befolyása alatt (is) áll.


Én kos napjeggyel általában jól kijövök a skorpiókkal, igaz, párkapcsolatban még nem voltam eggyel sem.


Egyébként sokkal több egy-egy ember személyisége, mint pusztán a napijegy, nem lehet igazán erre az egy állásra hagyatkozni elemzésnél.


Mindenesetre egy próbát megér. Ha nem is lesz hosszútávú a dolog, mindenképp tanulsz, tapasztalsz általa, nincs mit veszítened. Ha nem tetszik, kiszállsz, nem kell feltétlenül életre szóló döntést hoznotok már az elején.

2022. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt kos főnököm (férfi) akivel igen hamar megutáltuk egymást és volt kos pasim is, aki életem nagy szerelme lett és máig jóban vagyunk, bár már nincs köztünk kapcsolat.

Általában vonzanak a kos férfiak. És alapvetően kijövük velük. Kollégaként kevésbé...

Inkább a fizikai vonzalom van meg a két jegy között.

Szikrázik körülöttük a levegő jó és rossz értelemben is. De való igaz, hogy ez a két dudás nem fér meg sokáig egy csárdában. Mind a kettő domináns, a saját célját akarja elérni, csak más módon. És hirtelen haragúak.

Én skorpio vagyok.

2022. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Skorpió nő vagyok a párom kos. Lassan 4 éve együtt leszünk és már az esküvőt is tervezzük, szóval a horoszkópot ne vedd 100%-ra,mert nem 12 féle ember létezik.
2022. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!