Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből még lehet jó kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet jó kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal akkor ő 19 éves volt. Majd eltűnt most 2 év múlva talákozni szeretne velem. Ezek után mire számítsak? Rossz érzés hogy akkor hazudozott, semmibe vett, nem voltam neki fontos. Arra hivatkozik hogy még nem "élte" ki magát.

Nagyon tetszik, csak az hogy így eltűnt és nem voltam neki fontos amiatt nagyon szomorú vagyok.


2021. okt. 12. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem, akkor ez "ha nincs ló, jó a szamár is" lesz.
2021. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyen önbecsülésed kérdező
2021. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ezek után mire számítsak? Rossz érzés hogy akkor hazudozott, semmibe vett, nem voltam neki fontos. Arra hivatkozik hogy még nem "élte" ki magát."


Kit érdekel? D.gd meg aztan csá.


Olyan töketlenek egyesek.

2021. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, még mindig ribi, csak már ki us használna!
2021. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

két lehetőséged van:

1. nem találkozol vele

2. kihasználod


én az elsőt ajánlom

2021. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!