Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó kapcsolat?

Figyelt kérdés

Baratnommel 1 eve vagyunk egyutt lassan,elejen is tok boldogok voltunk semmi vita,most is azok vagyunk,csak azert kicsit tobbet vitazunk,foleg azon megy a vita,hogy nem megyunk sehova.. 1 ev alatt voltunk rengeteg helyen,pest,allatkert stb ami nekem fontos az az autos talalkozok,sok ilyenen vagyok,van egy tuningautom,es allandoan megkapom,hogy nemviszem sehova.. hozzateszem most is megyunk haverokkal siofokra nyaralni o is jon,es tenyleg mar megint behisztizett,hogy szeptemberbe miertnem viszem el valahova egy hosszuhetvegere,es nem erti meg,hogy ket autom van nekemis,sok a kiadasom,250 et keresek es azert szeretnek felre is rakni,illetve o kb alig keres valamit havi 100 max,es akkor felvan haborodva ha mondom neki,hogy majd ha jobban keresel meg tudsz felre rakni es nem elbassza mindenre a penzt akkor mehetunk tobb helyre is,mert szerintem azert az eleg cink ha mindent en fizetnek,es most ha kettem elemegyunk egy hetvegere is akkor 140 et siman elkoltok kettonkre ami szerintem sok de persze,ha mondom neki,hogy o is fizessen akkor oke kifizeti de huzza a szajat,ugyhogy nem is ertem,nyilvan eleg sok mindent en fizetek benzinpenzt soha nem kerek,es azert szoktam neki fizetni,de mindig megkapom,hogx en nemviszem sehova... es kajak minden hetvegen elvarna,hogy vigyem moziba,fal labdazni,menjunk bulizni ido oda stb,szerintetek? Ezmiatt van mostanaban vita,egyebkent boldogok vagyunk.

21 fiu 19 lány



2020. júl. 29. 04:24
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha kettesben otthon lenni csak úgy nem szeret, akkor ez nem egy jó kapcsolat. Néha ki kell mozdulni, de nem lehet mindig valahova menni. Meg kell értenie, hogy nincs mindenre pénzed. Nem elvárásokat támasztani. Vagy szálljon be pénzzel ő is.
2020. júl. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pénztárcátokhoz mérten nagyon ugráltok. Itt az a baj, hogy ő kb szórná a pénzt. Mondjuk te is a kocsikra valószínűleg rengeteget költesz, ami miatt meg valahol azt hiheti, hogy ő nem annyira fontos.

Mindenesetre adósságba ne verd magad egy nő miatt sose, mondom ezt nőként.

Majd utaztok, ha felesbe beszáll, és tartsd is magad ehhez.

31N

2020. júl. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fizesse felesben, akkor majd ugrálhat. Mondom ezt nőként. Nem is lenne pofám így elfogadni.
2020. júl. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem szoktam elsőre ilyet mondani, de én az ilyen nőt, bocsánat éretlen kis libát úgy kívágnám, mint a macskát...
2020. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na várj csak ! Fogalmazzuk újra. Boldogok vagytok,ha mentek, és költesz, veszekedés, ha nem mentek, vagyis nem költesz. Tehát az ő boldogságát neked meg kell venned !
2020. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mindig menni otthon is jól el lehet tölteni a napot az se jó, hogy te fizetsz mindent én a párommal általában megbeszéljük hova menjünk és felesbe fizetjük. De ha őt érdekli moziban 1 film akkor ő vesz 2 jegyet és elmegyünk de ez fordítva is így van. De van úgy, hogy a környékre megyünk kirándulni biciklivel és bográcsost főzünk ha úgy alakul akkor a haverok is jönnek és 1 kellemes nap nem is drága de jól érezzük magunkat.
2020. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!