Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből jó kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből jó kapcsolat?

Figyelt kérdés

A nő 31 éves, 8 hónapos terhes, én pedig 24 vagyok.

Nekem ő mindig is tetszett. Nem gondoltam volna hogy lehet nála esélyem. Ott hagyta a barátja terhesen. Én összejönnék vele, a gyerek sem zavarna. Meg én a korom ellenére érettebb vagyok, készen állok az apukaságra, igaz saját gyerek jobb lenne.

Egy ilyen kapcsolatból mi várható? Főleg a korkülönbség miatt.


2021. dec. 28. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod hogy akar tőled bármit is?

Vagy hogy nem 1 apuka kell neki a gyerek mellé hogy ne legyen egyedül?

2021. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebből szinte biztos nem lesz jó kapcsolat, ezer buktatót sikerült felsorolnod.
2021. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
az ilyen proliktol en ovakodnek, akik barmelyik random gyokerrel felcsinaltatjak magukat, aztan meg ki se toljak magukbol a pujat, maris uj f.aszon jar az eszuk. mit akarsz te 24evesen mas kolykevel?!
2021. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Onnan hogy lefeküdtünk.
2021. dec. 28. 13:35
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Arrol mar tudsz, hogy nem te voltal neki az elso. De jobb ha tudod, hogy az utolso sem. Jo esellyel tarsfuggo, aki a szaxel akar tarsat tartani maga mellett. Nem jott be elsore sem, te is le fogsz lepni.
2021. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, adj bele mindent!
2021. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
atyavilag.. ez a kerdes komoly?? meg benne van a masik altal csinalt gyerek, te meg mar dugod?!🤮
2021. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Szóval a szakítás után, 8 hónapos terhesen villámgyorsan rápattant a farkadra?


Habár nem fogsz ránk hallgatni és megkeseríted az életedet ezzel a kapcsolattal, azért leírom, hogy:


- Egyértelműen nem te kellesz neki, hanem bármilyen férfi, csak legyen.

- Pótaput akar, hogy ne egyedül kelljen a legnehezebb időszakban helytállnia.

- Nem sokat gondolkodik, hogy lefeküdjön egy új férfival.


Azzal, hogy megdugtad, kvázi el is kötelezted magad. Már kötődsz, esélyed sincs menekülni. Jó vergődést kívánok, majd szabadulsz pár év múlva.

2021. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem troll kérdés, akkor én menekülnék a helyedben.
2021. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne cseszd el az életed! Ez a nő nem téged akar, hanem kiutat az egyedüli anyaságból. Te egyrészt nyakadba kapnád egy másik ember gyerekét, ez nem apaság, csak pótapaság, nem fogod úgy szeretni, mint sajátod. Persze ez nem elég, mert kapsz egy ex-pasit is, aki hetente jelen lesz az életetekben.

Írod, hogy készen állsz apaságra, ez a nő nem fog veled gyereket vállalni, így soha nem lesz sajátod. Miért tudom ezt? Mert túl fiatal vagy hozzá, nem fog hinni neked, hogy vele maradsz, ráadásul az elsővel is így járt...


Ha tényleg vele akarsz lenni, akkor nem most van ennek az ideje. Amikor már megszülte a gyereket, megteremtette a saját egzisztenciáját, megszervezte az életét, na akkor lehet vele ismerkedni, randizgatni, stb.

2021. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!