Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek jegy mennyire féltékenye...

Ikrek jegy mennyire féltékenyek? És miért nem érdemes vitatkozni velük?

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Az en pasim az es elegge
2022. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Én ikrek nő vagyok, és egyáltalán nem vagyok féltékeny típus. Úgy vagyok vele, hogyha menni akar valaki, akkor menjen is.

Vitatkozni viszont tényelg nem érdemes velem, mert abban legyőzhetetlen, és kegyetlen tudok lenni. Nagyon jó a memóriám, akár egy több nappal vagy héttel korábbi sérelmet is fel tudok hozni, vagy olyan hangsúllyal, megvetéssel tudok vitázni, hogy inkább békén hagynak. Ikrek profik a vitákban, és hidd el, mindig ők nyernek.

2022. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Éltem együtt Ikrek jegyű emberrel. Vele tényleg nem volt értelme vitatkozni, ugyanis egyszerűen nem fogta fel, bármit mondtam.
2022. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom, hogy az ikrek intellektuális képességeikkel le tudják győzni a féltékenységüket is, meg a vitapartnereiket is. :)
2022. márc. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapból nem féltékeny:) ez inkább attól függ milyen aszcendense van?
2022. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ikrek nő🙋‍♀️


Kicsit féltékeny típus vagyok, még egészségesen.

2022. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!