Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi jellemzi a skorpió nő és a...

Mi jellemzi a skorpió nő és a kos férfi kapcsolatát? Kos férfiak tényleg manipulatívak,milyenek ők?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat
2022. márc. 16. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Makacsok, honnan vetted a manipulatív at?
2022. márc. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én vagyok a skorpió nő párom pedig a kos férfi. Egyáltalán nem látszik, hogy a horoszkóp ellentétjei lennénk a való életben. Kölcsönösen tiszteljük egymást és bízunk a másikban. Nem manipulatív és én sem, egy kapcsolatot nem egy horoszkóp fog meghatározni. Teljesen jól meg vagyunk.

Megbízható, jó lelkű, kedves mindenki szereti. Mindenben számíthatok rá.

Ilyen nincs, hogy mi jellemzi. Nem jellemezhető,úgy, hogy ő most kos és akkor ő olyan amilyennek a horoszkóp leír még több millió más embert is,mert nem vagyunk egyformák.

Rám is folyton mondják, hogy úristen skorpió vagyok. És? Biztos mind ugyanolyanok vagyunk... :D

2022. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!