Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki tényleg ért a horoszkóphoz...

Aki tényleg ért a horoszkóphoz?Az gondolja át a kérdésem. lejjebb kifejtem.

Figyelt kérdés

társkeresőn (nem szexpartner) nézegetem a nőket, akikkel korban,lakhely szerint kb szóba jöhetnénk egymásnak. Megtetszik, rákattintok a képre, hogy megnézzem az adatlapját és 10-ből 9-szer skorpió a hölgy. ez miért lehet így? én nyilas vagyok, a horoszkópban nem hiszek, igazából nem is foglalkoztam vele soha, csak ez így szemet szúrt, hogy na, még egy skorpió. ezt úgy kell elképzelni, hogy hetek óta van ez.

48F



2022. ápr. 11. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
A skorpió nök hajlamosabbak online társkeresökre regisztrálni.
2022. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez f@szság😂
2022. ápr. 11. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Skorpioban van a Venuszom, vagy nyolcas házban, vagy ötös hazadban a Pluto, vagy ötös, hetes, nyolcas házad csúcsa van a Skorpioban.


Ehhez látni kéne a radixod.

2022. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bálvány ***** válasza:
86%

Hát 40+-os nőkről beszélünk? Állítólag ők szexuálisan aktívabbak, mint 30-as társaik. Kapuzárási pánik valamilyen formáját élik meg.

Na most bizonyos napjegyek hajlamosabbak ezt átérezni és így társkeresőkön megjelenni. pl. A Bika, Szűz, Bak földjegyűek már lezárták ezt a kérdést magukban. De ez a komplex képlet függvénye, a napjegy csak az egyik iránymutató......de azért érdekelnének a statisztikák.

2022. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A skorpióknak, főleg nőknek van egy nagyon erős kisugárzásuk. Amolyan misztikus és szenvedélyes aura veszi körbe őket.

Az arcvonásaik is általában szemetszúróak és erősek. Főleg a szemeik fogják meg az embereket, mert lélekbelátóak és igazán kifejezőek.

Mivel Mars az egyik urlalkodó bolygója a jegynek, így már-már fogható az energiájuk, érezhetően kitűnnek a tömegből.

Emellett elég csábítóak és nagyon szexisek.

2022. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Skorpió jegyűek egyébként nem mindig hátrány, hanem valamikor hasznos is, ha van egy skorpió ismerősöd, mert amúgy nagyon jó felek is tudnak lenni.
2022. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!