Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A mérleg férfiak milyenek?

A mérleg férfiak milyenek?

Figyelt kérdés

Milyenek az ágyban?

Sok helyen olvastam azt is, nem tudom igaz e, hogy szeretik ha bujos a partner de nem állandóan ugyanezt olvastam a csókolózás terén.



2022. ápr. 18. 22:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Hát...én tudnék mesélni mérleg jegyű nőcske hazudozásairól meg arról mennyire nem volt sokszor szinkronban az, amit mondott, azzal, amit tett!LOOOL

N

2022. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%

Igen ezért írtam a mérleg jegyűekről, hogy viszont iszonyatosan bosszúálló, ha valaki megbántja azt megjegyzi, nem felejt.

A lelki sérelmeit nem tudja úgy egyhamar elengedni, amíg aki megbántotta egy nagyon jó dologgal nem engeszteli ki.


Az irígység is sokszor benne van, ha valakinek van valami nagyon jó, vagy különleges valamije, akkor én is olyat akarok.

2022. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
42%

Itt nem a megbántásról van szó, előtte is így viselkedett!!!Undorító bestia!!!

És flörtölget össze-vissza, akkor is, ha még szexet sem akar veled, nem, hogy kapcsolatot!Undorító dög!!!

Előző vagyok.A 19:56-os.

2022. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de én inkább arra vagyok kíváncsi amit írtam a kérdésben
2022. máj. 7. 21:45
 15/26 anonim ***** válasza:
47%
Tokre olyanok mint a szuz es a skorpio kozti pasik ;)
2022. máj. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%

#15


Nem mert a szűz sokkal keményebb és követelőzőbb, és elvárja, hogy mindenki úgy csináljon mindent, ahogy ő azt elvárja.


Míg a mérleg az nem vár el annyi mindent az emberektől, sokkal jobban tiszteletben tartja az emberek másságát, a mérleg az együttérző és konfliktus kerülő, de abban megegyezik a skorpióval, hogy bosszúálló, mert a lelki sérelmeit a mérleg sem tudja úgy egyhamar feldolgozni, amíg aki megbántotta egy nagyon jó dologgal nem engeszteli ki.

2022. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
37%

Bika, ikrek, mérleg.



Ez a 3 a legokosabb és legértelmesebbek, mindig okosan átgondolják, hogy mit csinálnak és nem stresszelnek, hanem magukkal foglalkoznak és mennek előre.



Ők 3-man tudják élvezni az életet és ők 3-man örökké szabadok és korlátlanok.

2022. máj. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Nem is tartozik a kerdesemhez amit írsz
2022. máj. 11. 07:45
 19/26 anonim ***** válasza:
58%

De mert kérdezted, hogy a mérleg jegyű férfiak milyenek?


És ott a válasz, hogy kb. A bikákhoz és az ikrekhez hasonlóan pozitívak, okosan gondolják át, amit csinálnak és pozitívan tudják élvezni az életet.

2022. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Ezt kérdeztem konkrétan


"Milyenek az ágyban?


Sok helyen olvastam azt is, nem tudom igaz e, hogy szeretik ha bujos a partner de nem állandóan ugyanezt olvastam a csókolózás terén."

2022. máj. 12. 03:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!