Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A mérleg férfiak milyenek?

A mérleg férfiak milyenek?

Figyelt kérdés

Milyenek az ágyban?

Sok helyen olvastam azt is, nem tudom igaz e, hogy szeretik ha bujos a partner de nem állandóan ugyanezt olvastam a csókolózás terén.



2022. ápr. 18. 22:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
43%

Akkor jó lenne ha a fő kérdésben is ez szerepelne, nem csak az, hogy milyenek…

Ne a válaszolokat okold, ha rosszul teszed fel a kérdést.

Fekudj le vele és megtudod. A nőiességet szeretik, ebbe beletartozik a bujossag is de a szexiség is. Nem szereti a közönséges nőket.

Csók terén nem értem megint a kérdésed, hogy közben szeretik-e ha bújik a partner? :D Persze, nyilván jó ha megérinted az erogén zónáit.

Ja és nem csak a Napjegy számít, főleg nem a szexben, a full chartot kene nézni, főleg azt, hogy milyen jegyben van a Hold és a Vénusz, de a házait is érdemes megnezni. Akit nem felszinesen erdekel az asztrológia, az ezt tudja.

2022. máj. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem hülyén tettem fel a kérdést, ott van a kérdésben benne amit írtam, tudni kéne olvasni 😃
2022. máj. 13. 07:52
 23/26 NTBS ***** válasza:
55%
Én nem tudom, mert hetero skorpió vagyok. Szerintem egyénfüggő. Biztos van, aki egy bika az ágyban és biztos, hogy van, aki gyorsan elmegy.
2022. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A mérlegek nagyon rafináltak és legbelül igen önzők a mérlegek. Kedvesnek tünnek, elég jámbor kisugárzásuak a mérlegek, de legbelül bennük van ez a szabaduló vágy, hogy mikor tünik már el innen ez az illető. Jajj de jó, hogy végre elment már 🙂

Szóval a mérleg jegyűek ilyenek, jámbornak tűnik a kisugárzásuk, de legbelül elég önzők.

jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Nem nagyon lehet manipulálni, mert a legtöbb dolgok többségén átlát, hogy mire megy ki a játék."


Ez mekkora baromság. Nem csillagjegy függő az, hogy kit lehet manipulálni és kit nem lehet, hanem attól függ, hogy felvilágosult azaz illető, vagy nem. Ergo, nem csillagjegytől függ, hogy felébredt ember e, vagy sem.

febr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Sokan kétszínű, gyáva lelki manipulátorok.


Hiúak, ingadozóak és kis önbizalmúak.Minden eddig Mérleg férfi ilyen volt, akit ismertem."


Emellett, még nagyon unalmas emberek és egyáltalán nem okosak, csak ők gondolják magukat annak.

febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!