Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Skorpiókban és a Kosokban...

A Skorpiókban és a Kosokban mit nem szerettek?

Figyelt kérdés
Észrevételeim szerint ők ketten a legutáltabb jegyek. De miért? Miért nem szimpatikusak az emberek többségének.

2022. ápr. 21. 22:08
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Mert ebből látszik hogy csak a napjegyet nézed
2022. ápr. 23. 07:32
 12/34 anonim ***** válasza:
30%

11 napijegyet kérdeztél de mindegy. Ha nem jelolod meg a kritériumokat akkor az egyszeri földi halandó csak az általános értelemben vett horoszkópot nézi ami a nap jegy.

Pl én azt mondom hogy 2022.04.23án születtem, akkor is csak egy szűk réteget határol be a horoszkópban. Vagyis a házak a gyors bolygók az aszk nem lesz pontos.

Szóval felesleges ezzel érvelned az igazad védelmébe mert lényegében lényegtelen.

S ezekkel csak azt bizonyítod, hogy te úgy is jobban tudod és ezzel megölsz egy amúgy egész jó és érdekes kérdést.


És kit bszogatsz? Hát az egyetlen kérdésre válaszolót ki mást! Nem # melyik válaszok az enyémek. Ha valóban belemélyedtél akkor kb egyértelmű.

2022. ápr. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Bocsánat 1 és a 4 írt eddig rá választ, bocsi 4.
2022. ápr. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Hogy néznék mást, ha nem is ezt kerdezted? Valóban sokat szamit a tobbi jegy is, de errol nem is volt szo, azt kerdezted a kosokkal mizu. Netán te is az vagy es megsertodtel?:Ddd
2022. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
14 ebben lehet valami.
2022. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
semmi rossz szándék nem volt bennem és mégis sokan pampognak, eszembe se jutott megsértődni meg semmi ilyesmi, csak lereagáltam egy szőrszálhasogatást
2022. ápr. 23. 20:25
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, sajnos rosszul, legalábbis szerintem. két olyan jegyről kérdeztél akik ezt simán támadásnak vehetik. És pont úgy fogalmaztál hogy annak vehető legyen.

#1 leítra az észrevételeit, tapaszalatait, hogy a környeetében ilyen jegyű emberek miként viselkedtek és mi nem tetszett bennük. Erre mondtad, hogy az nem kos hanem mérleg.

majd mivel ez azt bizonyítja, hogy benne vagy a témába, ismered a jegyek tulajdonságait így a kérdés saját tudásod megcsillogtatására kell csak. Mert az objektív válasz nem jó, ezért feltételezem önigazolás kell, hogy tudod.

S ezek után bővíted az általánosságba vett horoszkópot (napjegyet), hogy mentőövként hasson, de nem jött össze, mert erre a tágabb részre a kérdés nem tér ki, végül azt mondod hogy lereagáltál egy "szőrszálhasogatást"?

Az egészet nézve, a "Hát ez minden csak nem Kos, de komolyan, ez halál ellentétes a leírásukkal. Ez inkább Mérleg :D"(#6) inkább az.

másnem a vita gyökere.

Nem hiszem, hogy rossz szándék vezérelt, szó sincs róla. Arról van szó, hogy ezt rosszul reagáltad le.


A másik eget verő probléma úgy un lock az egésszel, hogy nagyon elvitte a kérdést egy másik irányba.

2022. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
86%

Skorpiót azért utálom mert egy versenymániás, rivalizáló sz.rkupac, aki nem tudja elviselni ha alulmarad valamiben. Igazi kis alamuszi sunyi emberek szerintem. Bármilyen eszközt képesek bevetni, csak, hogy az ő akaratuk érvényesüljön vagy ők nyerjenek valamiben. Undorítóan gyerekesek. Még a legapróbb pitiáner hétköznapi dolgokból is képesek versenyt csinálni és a legkisebb sz@rságokon is képesek megsértődni, ami másnak (normális embernek) fel sem tűnik, ők meg még évek múlva is emlékeznek rá és valahogy "megtorolják" . Persze nevetséges módon, mert nagyon gyenge és átlátszo próbálkozásaik vannak.

A kos pedig igazából szerintem egy szerethető jegy. Igaz, nekik is nagy mániájuk ez a folyamatos "én akarok a legjobb lenni" viselkedés, de ők ahogy én tapasztaltam nem sunyik és nem is undorító piszkos "hátulról támadós" eszközöket alkalmaznak. Egyszerűen versenyhelyzetben nyersen, de egyenes módon szemtől-szembe alakítják a versenyszitut. Szerintem ez barátságosabb hozzáállás. Emellett egyébként jó a humoruk és pozitív személyiségek, amit nagyon szeretek bennük. Ugyanezt a skorpiókról nem tudom elmondani. Ők undok, rosszindulatú kis görcsök, akik csak azt lesik hol tudnak másoknak keresztbe tenni kizárólag sunyi módon.


F/Ikrek

2022. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Köszönöm, mindkettőben van amiben magamra ismertem. Valószínűleg ami ebből rosszul esett/zavar azon kell még dolgoznom.

Ismerek higgadt skorpiót (öcsém) de van ami ebből rá is igaz.

Üdv #3

2022. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
18, Nem általánosságban vagyunk ilyenek, csak veletek, mivel utáljuk a nagypofájú ikrekeket, ahogy mindenki más is, meg ahogy az egyik hozzászóló is írta, az a legutáltabb jegy. Nem véletlen.
2022. ápr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!