Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Skorpiókban és a Kosokban...

A Skorpiókban és a Kosokban mit nem szerettek?

Figyelt kérdés
Észrevételeim szerint ők ketten a legutáltabb jegyek. De miért? Miért nem szimpatikusak az emberek többségének.

2022. ápr. 21. 22:08
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
100%

Kos nő vagyok.


Én mindig úgy voltam, Ha bármi bánt vagy zavar, akkor azt ki kell mondani, lehet kicsit sértő lesz valakinek, de megtudja, mit gondolok róla. De rengeteg ember szeret, pont ezért, mert őszinte vagyok (bár 1-2 ember utál is, de ez kölcsönös...)


Sokszor megyek fejjel a falnak, de azért szoktam gondolkodni is. Az agresszió az megvan rendesen, néha minden kis hülyeségen fel tudom cseszni magam, harcias vagyok és szenvedélyes is.


Az, hogy a kos nők önzőek, nem igaz, ahogy az se, hogy sekély az érzelmi világunk. Én ilyet máson se és magamon se tapasztaltam.


A hülyeség viszont megy ezerrel🙂😄

2022. jún. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
65%
Skorpió ha már hibát talált benned, elég sokáig érezteti veled a tekintetével és a veled való bánásmódaival.
2022. jún. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Én oroszlán nő vagyok vízöntő aszcendessel. Van 2 kos barátpm, egyik nő, másik férfi.

Először nem voltunk szimpatikussak egymásnak, "harcoltunk" egymással hónapokig 😂 Aztán egymás segítségére szorultunk, sokat beszélgettünk, lassan megnyíltunk. Megbeszéltük h én is beképzelt egoistának tartottam őket, ők is engem. De ahogy egyre jobban megismertük egymást, kijöttek a jó dolgok, mára barátok vagyunk.

Vokt egy párhónapig kos pasim oroszlán aszcendenssel, vele csak a "harcig" jutottunk, azóta se láttam...

Szóval szerintem van ilyen is, olyan is...

2022. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
77%

Skorpió vagyok, arrol nem tudok objektíven nyilatkozni.


Kosokban rettenetdsen taszító, hogy mindig nekik kell elsőnek lenni a legjobbnak lenni, és hogy ez meglegyen, mindegy hany ember lelki világán kell keresztülgázolni.

Erdekes módon a skorpiókra mondják, hogy nem tudnak veszíteni...

2022. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!