Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Skorpiókban és a Kosokban...

A Skorpiókban és a Kosokban mit nem szerettek?

Figyelt kérdés
Észrevételeim szerint ők ketten a legutáltabb jegyek. De miért? Miért nem szimpatikusak az emberek többségének.

2022. ápr. 21. 22:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%

En skorpio vagyok, engem aki nem szeret, az azert nem szeret mert ranezesre ijesztő vagyok, flegmanak tunhetek, nagyon OSZINTESEG mániás vagyok, nyersen is talalom, sok ember csak a kamu nyalira vevő, de vannak akik meg pont hogy ezert szeretnek nagyon, mert en mindig megmondom az igazat. Makacs, nem tudom elismerni ha tévedek. Összességében a skorpio szerintem egy nagyon intenzív, megosztó jegy, vagy utálod vagy imadod, es őszintén en szeretek ilyen lenni. Amugy szerintem az ikrek a top1 legutaltabb, utana az oroszlan, es utana a skorpio.

A kosokkal en abszolut nem jovok ki jol, passzív agresszivok, ha megkerdezem mi bajuk, csak kontorfalaznak, kimondani nem merik, megfelelési kényszeresek, nekem csak olyan too much, eroltetett. (ezek azok akiket en ismerek, nyilvan nem minden kos ilyen)

2022. ápr. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
+ ja még nagyon érzelemmentes is tudok lenni, kőszívű, rideg, rejtélyes.
2022. ápr. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de szeretettel várom az utálkodóim válaszait.


Üdv egy potenciálisan a kérdésben szereplő alak. Kos nap, skorpió aszk.

2022. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Én a skorpiót nem utálom. Egy olyan jegy, amiről tudom hogy erzekeny és pont ezért szúrós. Nagyon családcentrikus. Őszinte de csak abban h megmondja mi a véleménye rólad, magát, az érzéseit nem adja ki őszintén. Amit én vizontokent nem szeretek, az a birtoklás, féltékenység. Ha valamikor baja van, direkt bánt. Akarja h fájjon neked, nem véletlen bánt meg.


A kos számomra kicsit egyszerű gondolkodású, makacs. Azt gondolja h neki mindig igaza van. Sokszor erőszakos tud lenni. Aki szinten erős egyéniség nem tud vele jól kijönni. Érzelmeit nem tudja olyan jól kifejezni. De emellett nagyon pozitív, vidám, céltudatos, energikus.

2022. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
93%
Ja és én az ikreket utálom a legjobban pedig vizontokent nem kene 😂 (4-és voltam)
2022. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

"A kosokkal en abszolut nem jovok ki jol, passzív agresszivok, ha megkerdezem mi bajuk, csak kontorfalaznak, kimondani nem merik, megfelelési kényszeresek, nekem csak olyan too much, eroltetett. (ezek azok akiket en ismerek, nyilvan nem minden kos ilyen)"


Hát ez minden csak nem Kos, de komolyan, ez halál ellentétes a leírásukkal. Ez inkább Mérleg :D

2022. ápr. 22. 11:10
 7/34 A kérdező kommentje:
Ikrekkel mi a baj?
2022. ápr. 22. 11:12
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

6 ha így tudod miért kérdezed?

lehet ő egy ilyen kost ismer.

sőt "(ezek azok akiket en ismerek, nyilvan nem minden kos ilyen)"

pontosan így van.


(amúgy tetszik a kérdés)

2022. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

* Én skorpióként kos párral *

👀🤔👀

2022. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
26%
Imadom az ilyeneket😂😂😂 kerdez valamit, válaszolok, le is irom h nem minden kos ilyen,csak akiket en ismerek, erre rakontraz hogy hat ez nem is ugy van.. akkor minek kerdezed?
2022. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!