Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Skorpiókban és a Kosokban...

A Skorpiókban és a Kosokban mit nem szerettek?

Figyelt kérdés
Észrevételeim szerint ők ketten a legutáltabb jegyek. De miért? Miért nem szimpatikusak az emberek többségének.

2022. ápr. 21. 22:08
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Én nem sertodtem meg
2022. ápr. 25. 08:17
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Hál istennek, mert nagyon nem az a szándék vele, inkább csak figyelem felhívás a részemről. Hogy… igazából mindegy már leírtam.
2022. ápr. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Oké

Nem vagyok egy sértődékeny alak

2022. ápr. 25. 09:47
 24/34 anonim ***** válasza:
79%

20, te beszélsz nagy pofáról? Hát a skorpió amint megérzi valahogyan hogy valaki nem ért vele egyet, vagy jobb valamiben, vagy valami nem úgy alakul ahogy azt a hülye feje elképzelte, már egyből elkezd beszólogatni, szurkálódni, amikor még a másik fél hozzá sem szólt.

Meg milyen más is? Még hogy az ikrek a legutáltabb? Hát nézzél màr körbe itt gyakorin, konkrét kérdések szólnak arról mekkora gáz jegy a skorpió... még egy szavazás is lett, melyik jegy a legutáltabb, és elárulom a tiétek lett a legutáltabb!

2022. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
91%

24. Nézd megértelek. Az ismeretségedben ilyenek, ez a róluk kialakult képed,

de ugye ez nem feltétlenül igaz mindre. mégha a gyakorin gyakori is.

Ahogy én látom, a skorpió a pokerface mögött egy érzékeny ember. Sokban hasonlít a nyilasra viszont az egyik nyitott míg a másik zárkózott típus. A skorpió hideg zuhanyként mondja meg ha baja van. röviden tömören, úgy hogy azt érezd hogy az a kcsög fensűbb rendűnek képzeli magát, pedig nem csak gcire megveti azt a tettet/viselkedést.

Az amit én tudok az ikrekről, hogy folyton mindenről mindig tudni akarnak. fél infóból összerak vlmit ami lehet nem is úgy van. Szeret parancsolgatni irányítani, de nem túl kompetens rá akkor inkább egy dbzse mérleg (ok nem az egy ítéletnap :) ), vagy szűz, de a mindent most és azonnal vízőntő is jobb.

Én nem bírom ha össze vissza dirigálnak, vagy ha felül akarják írni a terveimet...vagyis a fontossági sorrendet. Azt sem ha 5 percen belül 100x megváltozik. A szűz és a skori az tud ha akar. A Szűzzel szeretek is, találja ki és a neheze legyen az enyém, akkor legalább haladunk is.

A skori, hát jó szeme van a hibák keresésében és a kíméletlen szemrehányásra miatta, de ha ő azokat elvégzi, vagy ő abban nem hibázik és nem csak a szája jár akkor nem zavar, mert következetes. És én perverz bírom ezt a csípkelődést.

Kosként ezek bsznak fel, hajlamos vagyok ilyenkor feszülten indulattal reagálni, a beszéd stílusom arrogáns. Ilyenkor mindig jön hogy hű de agresszív vagy szöveg, de ha nem tud tervezni, szervezni az ember akkor a megbízott még szép hogy felkapja a vizet ha nem csak neki kell megcsinálni de neki is kell kitalálni, megtervezni és kivitelezni. Holott elméletben neki csak kivitelezni vagy csak segéd munkája lett volna.

És a lexszikus kosokhoz képest nyugodt vagyok.

Az ikreknek van egy stílusa ami irritál de ötletgazdának jó, a Szűz nekem lassú, vagy nagyon kimért, velük a fizikailag egyszerűbb munkát szeretem takarítás meg ilyenek. A mérleggel filozofálni a terv kivitelezésében roppant tehetséges. A vízöntő alatt is meg mellett is szívesen melózok, lendületes tempós, néha túlzottan is. A skorpióval dolgozni jó, nagy kritikus és ahogy én ismerem betartja a szabályokat vagyis a terv szerint halad.

én ezt tudom mondani, az itt megjelent jegyekről. rendben szűz és mérleg tudtommal nincs de lehet már ide pillantottak. A kis családom szerencsére ezekkel a jegyekkel rendelkeznek úgyhogy születésem óta figyelem és tanulom a viselkedésüket.

A kérdéssel ellentétben igyekeztem előnyt és hátrányt is mondani. Meg, hogy a hátrányuk milyen téren előnyösebbek.

Magamról sajnos kevesebbet tudok, mert nem látom kívülről magam. Amiatt elnézést kérek. A többi említett jegy az tapasztalat, hál isten nem kőbe vésett személyiség típusokról beszélünk és ugye nem csak a nap jegyek határoznak meg minket.

2022. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Átolvasva lehet fura képet ad a kosról, mármint mindenhez is ért vagy mind rá támaszkodik, pedig k nem. Ez egy egynézőpontos vélemény. Sajnos nagyon nem sikerült kívül helyeznem magam. szubjektív akartam maradni de ennél objektívabb nem igazán lehet :DD
2022. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
64%

Maradjunk annyiban, hogy egy katyvasz amit írtál, és szerintem ha újraolvasod, te magad is rájössz, hogy a fele értelmezhetetlen.

A másik felével egyébként valamelyest egyet tudok érteni, mármint abban, hogy szeretünk irányítgatni, de parancsolni soha!

Irànyítgatni is csak akkor szeretünk, ha magamból indulok ki, amikor jó irànyba szeretnénk vinni az adott projektet/szituációt/feladatot stb. És csakis jó szándékkal. Manipulálásra nem lennék képes gonoszságból vagy önös érdekből.

2022. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

27 :DDD

tipikus. de igaz, túl gyakran ugráltam a jegyek között.


A parancs relatív, aki szeret irányítani az szeret parancsolni is.

más szóval utasításkat, feladatokat kiadni. röviden tömören parancsolni. Ha finomabban kedvessebben fogalmazzuk meg akkor olyan kérés amire nem lehet nemet mondani.


Tudtommal nem hegyeztem ki, hogy jó vagy rossz a szándék, alapvetően jó a szándék de egyszerre sok feladatot közöl, prioritások nélkül, abból meg dirigálás születik.

Szóval neked lehet megy a vezetés de a mi ikrünk nem egy vezető/irányító típus.

2022. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő nagyon önfejű és makacs, a kos mégcsak át sem gondolja, hogy mit csinál, hanem csak fejjel a falnak.


De mind a kettőben jobb az, ha férfi a jegy viselője, mert ha nő akkor nagyon önzőek, kényesek és akaratosak.


A férfi skorpió az nem lovagol annyit a múltbeli sérelmein és az talán jobban megsajnál és hamarabb megbocsát, mint a skorpió nő.


De ugyanezesetben is a mérlegnél is jobb ha ott is férfi a mérleg nem pedig nő, mert a mérleg nők is nagyon érzékenyek, kényesek és akaratosak, a mérleg nők is nagyon nehézkesen engedik el a lelki sérelmeiket, ugyanúgy mint a skorpió nők.

2022. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Skorpió vagyok. Azért nem szeretnek, mert őszinte vagyok és nem burkolom, ha zavar valami. Természetesen pallérozottan közlöm ezeket, de sok ember egyszerűen nem szokott hozzá, hogy nem színlelt visszajelzést/választ kap, így sértődés lesz a vége vagy csak le vannak döbbenve.

Ijesztőnek is mondtak már, mivel nagyon távolságtartó vagyok az emberekkel. Kevés kerül hozzám igazán közel, mert nagyon megválogatom kik is vannak a kis körömben. Na meg az sem segít a helyzeten, hogy én amikor tehetem feketében vagyok tetőtől-talpig és megkaptam már párszor, hogy úgy öltözöm, mint aki temetésre megy vag onnan jön.

TÚL szenvedélyes vagyok és nagyon nagy az igazságérzetem. Ha valami igazságtalanság van, akkor minden erőmmel próbálok közbelépni és rendet rakni, ami akár a sírós veszekedésekig torkollik.


Kosokban azt nem szeretem, hogy szabályosan fejjel a falnak mennek és hamar felkapják a vizet. Még nem találkoztam nyugodt kos jegyű emberrel, mindegyik forrófejű volt és eléggé csipkelődős is. Ha unatkoztak, akkor valahogy feltalálták magukat mások piszkálásával; amolyan, ha nincs probléma, csinálunk alappal.

Illetve szerintem nagyon sekély az érzelmi világuk hozzám képest. Plusz ez a viaskodás és harciasság inkább eltántorít engem, mert jobb szeretem a nyugalmat.

Plusz pont viszont rájuk nézve, hogy szintén szenvedélyes jegy, akárcsak a skorpió, így bármi hülyeségre kaphatóak :)

2022. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!