Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Párkapcsolati szempontból egy...

Párkapcsolati szempontból egy vízöntőhöz inkább egy rák vagy oroszlán személyisége illik?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 00:12
 1/5 anonim válasza:
67%
Szerintem egyik sem. Talán a bika vagy skorpió
2022. ápr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tudom mondani, hogy személyiségre egyik sem. Az oroszlán túl egoista és főnökösködő, a vizonto pedig az egyenlőség és a szabadság híve. Mindketten szeretnek kitunni, a különbség az, hogy az oroszlánt nagyon érdeklő mások véleménye, a vizontot kevésbé. Barátokként szerintem jól funkcionálnak mert pozitív és erős egyéniség mindkettő. De kapcsolat nem lenne boldog, harmonikus.


A rak túl érzelmes, csöpögős, ragaszkodó a vizöntőnek. Ezen kívül féltékeny típus és manipulatív. A vizontonek is vannak mely érzései és szeretheti a romantikat, de az túlzás lehet neki, amit a rák nyújt ha mellette nincs humor és gondolatébresztő beszélgetések.

2022. ápr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Oroszlán biztos nem, de igazán a Rák se.
2022. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik sem, de a bika vagy a skorpió a legrosszabb párosítás.


Én vízöntő vagyok, a párom bika, és mindenhol azt olvastam hogy a legrosszabb páros. Valahol megértem a nehézségeket, mert ő nagyon földhözragadt és nyugodt, én viszont a teljes ellentéte vagyok ennek, de attól még megférünk egymás mellett.

Eddig 4 skorpió barátom volt, nagyon rossz vége lett mindegyiknek.

Az oroszlán férfiakkal elméletileg jól kijönnék de ott a versengés miatt akadnának gondok. Az oroszlán nők viszont örök életemben ellenségeim voltak, úgy hogy persze akkor még nem tudtam a jegyüket.


A rákok ki nem bírnak állni, én meg kiborulok a nyálaskodásuktól, túl egyszerűek és komplexusosak nekem.


A mérleg lenne a legjobb párosítás.

2022. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljes mertekben oroszlan, az a fajta amelyik nem sullyed bele az egojaba de nem kell felteni. Egy magabiztos szenvedelyes csillagjegy..
2023. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!