Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen hírhedt állások vannak?

Milyen hírhedt állások vannak?

Figyelt kérdés

Ugye bizonyos állásoknak rosszabb a híre, mint másoknak, független a méltóságtól. Pl a Rák Mars nagyon hírhedt, különösen ha Kos Nappal van kombinációban, és ráadásul még van egy kvadrát is.

Ilyen az Ikrek Hold is, aminek nincs méltósága, mégis rossz a híre, a nagyon erős hangulatingadozások miatt.

Ezek tényleg ennyire rosszak, vagy csak hírhedtebben, mint kéne lenniük?

Milyen hírhedt állásokról hallottatok még?



2022. ápr. 25. 20:14
 1/6 Bálvány ***** válasza:

Ikrek Hold helyett Skorpió Holdat írtam volna durvának.

Mindenkinek a saját képletében vannak Mumusok.

Nekem a Radixban Szaturnusz-Uránusz kvadrát van, én így a tranzitok miatt vagyok 1,5 éve szopóágon.

2022. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Skorpió Hold miért durva?
2022. ápr. 25. 20:34
 3/6 Bálvány ***** válasza:
A Skorpió érzelmi szélsőségeit mozgatja meg a Hold.
2022. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rák Mars szted miért durva?
2022. ápr. 25. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Adóellenőr, na az elég hírhedt állás.
2022. ápr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

"Pl a Rák Mars nagyon hírhedt, különösen ha Kos Nappal van kombinációban, és ráadásul még van egy kvadrát is"



Eleve, mi az, hogy "hirhedt"? Rak Mars 2.5 evben egyszer van az egen, semmi extra. Egy Pluto-Szaturnusz egyuttallas 1 fokon beluli orbisszal jobban odabasz, mert az csak 32-40 evente egyszer van. Vagy mondjuk 7 bolygo retrograd egyszerre, az is baba....



37F incel

2022. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!