Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók nagyon cukik édesek...

Skorpiók nagyon cukik édesek szerintetek? Vagy inkább erőszakosak?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 11:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek nagyon cukit is, és nagyon erőszakosat is.
2022. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Én mindkettő egyszerre. Mindig csillogó szemmel, cukin mosolygok ahogy szadizom a nőket. 🙂
2022. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
sztem is mindkettő :D
2022. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Imádnivalóan gonosz és valamilyen módon mindig szurkálódik, fizikai és átvitt értelemben is.
2022. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Nyilas vagyok a párom skorpió. Van mikor cukin viselkedik máskor meg az őrületbe kerget a beteges féltékenykedése miatt. Én nem mehetek sehova szórakozni de ő eljárhat a haverjaival. Amit neki lehet azt tőlem tiltja. Eléggé hullámzó a viselkedése. Ha valamivel nem értek vele egyet vagy ha nemet mondok neki akkor megsértődik.21/L
2022. máj. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A skorpió erős személyiség. Okos, bátor, harcos, de nagyon bosszú álló. Nem felejt, várja az alkalmat, hogy vissza csapjon.
2022. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
5# Ez nem születési időpont okozta probléma. A palid betegesen féltékeny, s ami mögötte van, benned megtalálta az áldozatát akin "dorbézolhat". Ne bagatellizáld el. Nem az asztrológus, hanem a pszichológus kezében van a megoldás erre a bajra.
2022. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Itt tényleg komolyan mindenki azt hiszi hogy a csillagjegynek bármi köze van a személyiséghez? :D :D
2022. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a bosszúállás dolgot nem tapasztaltam, pedig a családomban szinte mindenki skorpió, a férjem is az.
2022. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Két Skorpió lánnyal dolgozom együtt, majdnem napra pontosan is egyidősek. Az egyikük tényleg nagyon cuki, talán kicsit már-már mimóza is, fontos neki, hogy senkivel se vesszen össze. A másikat sem nevezném gonosznak, segítőkész, lehet vele tök jókat beszélgetni, de őt kevésbé érdeklik mások, megmondja, ha valamit nem gondol jónak, a bunkóságot meg nem nagyon tudja/akarja kezelni, arra ugyanolyan bunkósággal válaszol. Talán ebben megnyilvánul, hogy valóban kicsit bosszúálló.
2022. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!