Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A vízöntő mennyire számít...

A vízöntő mennyire számít nőies csillagjegynek egy 0-10-es skálán, mekkora "nő" a többihez képest?

Figyelt kérdés

26/n

szilvi



2022. jún. 2. 14:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%
Vízöntő nő vagyok. Viselkedésre, kisugárzásra 10-es skálán 6-os. Külsőre nem igazán. Törékeny, kislányos vagyok, nem vagyok éppen egy telt, nőies alkat.
2022. jún. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

En is vizonto vagyok, nagyon szeretek nőiesen öltözködni, de azert néha jó a sportos is.

De amugy olyan 10bol 8ra saccolom magam

2022. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A Holdat és a Vénuszt kell megnézni, Ha legalább az egyik a Vízöntőben áll, akkor lesz úgy érvényes hogy a nőiességre hat ki, persze, a nő képletében. Férfiben a nő ideálját mutatja.


Te gondolom a Napot nézed, tehát azt várod olyanok írjanak akik január 20 és február 18 között születtek, de ez hibás. A Nap az egy férfias bolygó. A Hold ellentéte. A férfi képletében mutatja milyen férfi a Mars mellett, női képletben férfi ideál.

Ez így tradícionális, de amúgy működik még most is csak másképp, nem úgy ahogy a régi idpkben meg volt írva a nagy könyben de ez már más téma.

2022. dec. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!