Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen horoszkóp oldalakat...

Milyen horoszkóp oldalakat néztek?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami "megbízható" és sokan látogatják, tehát elismert.
2010. szept. 18. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Egyik sem hiteles,csak kitaláció. Soha nem nézem meg őket,mert feleslegesnek tartom. Amit eddig olvsatamaz mind csak általánosít. Aki hinni akar benne,talál olyasmit,amit magára vonatkoztat. De ez még sok millió emberre igaz lehet.
2010. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én az astronet.hu-t szoktam olvasni, de csak akkor hiszek benne ha valami jót ír :') persze akkor sem úgy, hogy ülök és várom a sült galambot..
2010. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

[link]


ez jó

2010. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
www.mindentelhiszekesezertallandoanatvernek.hu
2010. szept. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a hülyéknek kösz a semmit. am meg ha olyan válaszotok van, ami nem visz előre senkit, akkor ne írjátok ki.köszi
2010. szept. 19. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Hadd meséljek valamit. Korábban egy újságnál dolgoztam, amiben volt horoszkóp rovat is. Na, ez volt az, amivel úgy voltunk, hogy úgyis csak a hülyék, elnézést, naivabbak olvassák. Ezért ha nem volt kedvünk sokat vacakolni vele, elővettünk egy 3-4-5 évvel korábbi lapszámot, amiből 2 mozdulattal átemeltük az akkorit, aztán meg is volt. Amikor hallottam, hogy valaki mindig olvassa a horoszkópot, meg hisz is benne, csak röhögtem magamban. De egyszer jött egy értetlenkedő olvasó is, aki megkérdezte, hogy vajon miért írja azt a horoszkópja decemberben, hogy "használja ki a jó időt, és töltse a hétvégét a vízparton". Na, onnantól kezdve megtanultuk, hogy lehetőség szerint decemberben a régebbi decemberi írásokat használjuk.

Ezzel nem volt gond, mert a horoszkópok hangzatosak ugyan, de semmit, ismétlem semmit nem mondanak konkrétan, és azt hiszed el belőle, amit el akarsz hinni.

2016. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!