Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi kell ahhoz, hogy egy...

Mi kell ahhoz, hogy egy vízöntő tudjon alkalmazkodni a napi rendszerekhez, rutinokhoz?

Figyelt kérdés
Milyen magasságba kell emelkednie, és HOGYAN?
2022. júl. 2. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, az egész család vízöntö, de ilyen problémája senkinek sem volt eddig
2022. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Simán, ha nem fogyatékos, belátja, hogy ez az érdeke.
2022. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%

Csoda.

A vízöntők a legalja, tőlük semmi ilyesmit nem lehet várni.

Pár napig esetleg tudja tartani magát, de úgyse tagadhatja meg a valós lényét.

Sose kezdj vízöntővel.

2022. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
ne kezdj horoszkóp buzÍval :)
2022. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Én skorpio vagyok, szemernyi vízöntő sincs bennem. Mégis a szabályokkal, rutinokkal, rendszerekkel ki lehet űzni a világból.
2022. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Ne fogjunk már mindent a születési jegyre... Teljes tévedés előre eldönteni, hogy valami neked úgysem megy, mert vízöntő vagy akármi vagy. Nem kell "magasságokba emelkedni", vagy spirituálisan meghaladni önmagad. Egyszerűen csak csináld meg.
2022. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Égitestek nem képesek hatni emberek cselekedeteire és gondolataira azok csak kőzetdarabok, gázgömbök, plazmagömbök.
2022. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Aki nem hisz az asztrológiában, az mit keres az asztrológia témakörben? Ha mar ennyire nagyon fizikus-tudományos vagy, akkor miért ilyen nehéz a következtetés hogy az asztrológia fül alatt olyan kérdések lesznek, amik asztrológiával kapcsolatosak (wow!), és aki ide ír ki kérdést (és nem a természettudományok menüpontba), az valószínűleg olyanoktól vár választ, akik ha nem is minimum a témával dolgozók, akkor legalább hasonló érdeklődésűek. Tényleg nem értem....

Vagy jöttél kioktatni, meg téríteni? Nem kell köszi, nincs rá szükség...

Vagy magad megnyugtatására kell hogy okos vagy? Jól van, akkor elmondom nagyon okos vagy...

2022. júl. 2. 20:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a napjegyet kérdezte a kérdező, hanem a Vízöntő dominanciát, ami megjelenhet aszcendensen (talán ez erősebben mint a napjegyben), illetve első házas Uránusz által is és még lehetne sorolni.
2022. júl. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak segíteni akartam hogy ne szorongjatok tévképzetek miatt.
2022. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!