Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A Vízöntő kora lelkileg és...

A Vízöntő kora lelkileg és szellemileg közel sem lesz olyan emelkedett, mint ahogy azt manapság sokan szeretik vizionálni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A vízöntő korszak még odébb van. A tavaszpont még a halakban van és még ott is lesz vagy 200 évig legalább.

Egyébként tényleg más lesz. Az Atlantiszi idő az oroszlán világ időben volt. A vízöntő pedig ezzel pont szemben helyezkedik el. Valami olyasmit képzelj el kb. 1000 év múlva. Nem pont akkor fog teljesen megváltozni amikor át lép, hanem szépen lassan fokozatosan.

2022. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Hát... Már annyira brutálisan erős, hogy már ezerszer megfulladtam benne, szóval... Valószinűleg sokkkkkkal sokkal nagyobb és magasabb rendűbb lesz, mint "azt manapság sokan szeretik vizionálni".
2022. júl. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bálvány ***** válasza:
Szerintem már benne vagyunk.....a technikai fejlődés exponenciálisan nő. Nem tudom mi lesz itt pár száz év múlva, de ha minden ebben a tempóban halad akkor щ(ಥДಥщ)👉👌💦
2022. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A '90-es evekben az Arpad hidra fel volt fujva, hogy "AZ ANARCHIA NEM KAOSZ, HANEM HATALOM NELKULI REND!"


Na, ez egy Vizonto muve volt :)



Amugy Az ember tragediajaban a Falanszter-szin irja le a Vizonto-korszakot.



38F incel

2022. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!