Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van olyan ember, akivel a bak...

Van olyan ember, akivel a bak jegyű meg van elégedve? Nem talál benne hibát?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Saját magával.
2022. júl. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Nincs.Anyám az.Mindenbe és mindenkibe beleköt,neki soha senki és semmi nem elég jó,csak mindig az amit ő hisz és tesz.Nem utálom érte,szerettem mindig is,nem azért írtam,de tényleg ilyen a viselkedése,sajnos.
2022. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A férjem bak. Nem keresi a direkt hibát és nem kötekedő. Velem pl. nagyon meg van elégedve. Még nem találkoztam ilyen férfival soha, aki ilyen kedves és őszintén.
2022. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
engem mindenki kedvel, pedig bak vagyok
2022. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Én nem találkoztam, csak tipikus bankokkal. Testvérem, teljesen olyan ahogy leírtad és legutóbbi párom is-ezert is lett vége.
2022. júl. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Van.
2022. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Aki mindenkiben a legapróbb hibát keresi az a szűz és szarrá kritizálja. Legalábbis alsó szinten. És azt hiszi ő mindenkinél mindent jobban tud
2022. júl. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

A bak elismeri, ha valaki széjjeldolgozza az életét is. Vagy, aki hosszú ideig dolgozik valamin, kitartóan, és a hosszú kitartó munka meghozza a gyümölcsét, ha nem is eredményt, akkor legalább fejlődést.

Ilyen szempontból egyetértek a 7-essel, hogy rosszabb a szűz, mert ők aztán tényleg MINDENBEN találnak kivetnivalót, és soha semmi nem elég (jó).

2022. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
A férjem bak elégedetlenke és maximalista. De nem baj mert én szűz jellegű vagyok és az se kutya🤣 így szép az életünk
2022. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!