Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán és vízöntő ennyire...

Oroszlán és vízöntő ennyire vonzzák egymást? Mennyire ellentétei egymásnak?

Figyelt kérdés
2022. júl. 12. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nézz meg egy újságot.
2022. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
En hármas barátságba vagyok bika másik 2 személy oroszlán és vízöntő. Elêg jól kijövünk.
2022. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az oroszlán és a vízöntő a zodiákusban ellentétek egymásnak, de ez ne tévesszen meg!

Az ilyen jegyek általában nagyon vonzódnak egymáshoz, mély érzelmi kapcsolatot tudnak létesíteni szerelmi szempontból.

Barátságban is jól kijönnek egymással, talán az érdeklődési körük néhol picit eltérő lehet.

2022. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem aszcendensem vízöntő. Mondjuk úgy, hogy van, amit csodálok bennük, de van amit nagyon nem bírok elviselni, sőt elítélek. Ezek miatt megtartom a tisztes távolságot, hosszabb távú, szorosabb alkalmazkodást nem tudok elképzelni...
2022. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem Bak az aszcendensem és a Rákoktól a világból is kifutnék. Vízöntő Holdam van, az első házamban teljesen benne van a Vízöntő, és Uránusz van az AC-n. Az Oroszlánokkal olyan nagy bajom nincs mint a Rákokkal, azonban amit ők képviselnek arra sokszor inkább irigykedni szoktam, mondjuk a Ráknál is van ilyen, mert bennem azok nincsenek meg, mégis irritálnak.

A másik a Mérleg a Kos Napom miatt. A többihez nem viszonyulok így.

2022. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolso rak vagyok oroszlan holddal:))))

Hasonlo velemennyel lehetek rolad, de ezt ne veresen komolyan vedd de valahogy az alapveto leglehetetlenebb beszolasotokbol kitoro humorotokon kivul mast nem tartok kolcsonosnek az en ertekrendemmel :)) egyebkent az aszcim epp hogy atcsuszott ikrekbe (0.2’) a bikabol, de ikrek venusszal meg marrsal az elsohazban a sokszor szamomra mar fosvenyseg, es munkaban a farturo torteto magatartasuk miatt nem tudok kiegyezni veluk/veletek:) Tul komolyan veszitek magatokat :))))


Tobb bakon “tul vagyok” fonok szerepben, munkatarskent, volt aki evekig udvarolt, kozeli hozzatartoxonal bar o kos bak holddal, de az az anyagiassag borzasztoan irrital ami bennuk van:)

Nehezen tudjatok elvezni amitek van az tuti, de elismeresem, hogy kitartasotok, celtudatossagotok van (tartas mar nem biztos😅- es nem veszekedes de Nekem ez jott le es ez csak egy velemeny:) )


Puszi, egy rak:)))

2022. júl. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja es a kerdesre a valasz is,

Kolcsonosen kedveljuk egymast a vizontokkel, messzirol kiszurjuk egymast, es a sors altalaban mindig ugy hozza hogy szoba is elegyedunk legyen ferfi akar no:) Kedvelem a vizontoket, szerintem sok esetben zsenik, de kell mellejuk egy olyan ember akinek legalabb csak a velemenyet meghallgatjak mert egyebkent az a rengeteg kreatov otlet ami bennuk van elvesz a galaxisban, es kell hozza egy “fizikai” jegy aki ezeket az otleteket letre is hozza nekik / veluk.

2022. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hatos. Nem sertodtem meg nem az a fajta vagyok. Az egyenesség mindennél többet ér nálam
2022. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!