Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg és vízöntőt könnyű...

Mérleg és vízöntőt könnyű meghódítani?

Figyelt kérdés
2022. júl. 12. 21:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek?
2022. júl. 12. 21:56
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
A mérleget nagyon nehéz, ha nem vagy jóképű és gazdag. A vízöntőt könnyű, de ne várj tőle hosszú kapcsolatot.
2022. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Merleg vagyok és tanúsítom. Bár a külső fontosabb mint a vagyon
2022. júl. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Az a baj Mérlegek, hogy az igényetek az megvan, de lélekben nagyon nem vagytok okésak, főleg párkapcsolat szempontjából.

Lehet,hogy jól néztek ki, hogy kedvesek vagytok,de nem lehet eligazodni rajtatok és sokszor érthetetlen a viselkedésetek.Arról nem is beszélve, hogy szépen tudtok a háttérben kavarni, amíg úgy nem lesz minden, ahogy akarjátok.

Remek színészek vannak köztetek, de persze kedves és őszinte emberek is !

2022. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4

Mérleg vagyok és mindenkihez igyekszem azon lenni, hogy a legigazságosabb legyek mindenkivel. Én nagyon átgondolom, hogy kinek mit mondok és milyen felindulásból és mi célból is.

2022. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!