Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák lány oroszlán fiú kapcsola...

Rák lány oroszlán fiú kapcsolata? Milyen pár lenne a horoszkóp alapján?

Figyelt kérdés

2022. aug. 10. 16:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
60%
Senkit nem érdekel a horoszkóp , mert kiba**ottul nem ez dönti el hogy ki milyen.mEnnyire hülye nem lehetsz baszdki,hogy horoszkóp alapján választasz pasit! Úgy látom agyamra ment a nyár. Amúgy lényegében emiatt vagy egyedül most is, mert ilyen butaságokat nézel h horoszkóp. Tetszik? Bejön?kedves ? Tenyéren hordoz? Jó az ágyban ? Ezek a döntő érvek nem az, hogy kinek ilyen a horoszkópja! Egy ilyen kattant csaj nekem sem kene..
2022. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem befolyásol semmit, csak érdekel, hogy a csillagjegyegyek alapján jó páros lenne e
2022. aug. 10. 18:18
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Volt oroszlán párom, fel évig bírtuk együtt. Folyton uralkodni próbált rajtam, ha nem az volt, amit ő eltervezett behisztizett, lelkileg zsarolt...

Mindent megkaptam tőle anyagi téren, viszont ezért teljes odaadást várt de ez nekem nem tetszett.


L23

Rák

2022. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

3


Oroszlán vagyok, rák párom volt. Fél évig bírtuk. Állandóan csak magán járt az esze, az soha nem volt jó amit én akartam. Önző volt és egoista. Minden csak úgy lehetett, ahogy ő akarta.

2022. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Oké, és ezért lepontoztál engem?


Én csak leírtam a kérdezőnek az én tapasztalataimat, miért vetted magadra?… Nem értem. Látod, tipikus oroszlán vagy.

2022. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

5

Nem én pontoztalak le. Látod, tipikus rák vagy. :)

2022. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Na persze :D


És most gondolom ezt a válaszomat is lekoppintod...

2022. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező

Látod, ilyen egy oroszlán, erről beszéltem. Nem tud engedni, mindig neki van igaza, óvodás szint...

Kinek kellene egy ilyen pasi?


Gondolom most majd leirja h a rakok meg milyen rosszak... :D

2022. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
65%
Szia! Nekem is volt oroszlán pasim, de őt eléggé szépen körülugrálták a csajok. Egoista volt, Önző,jobban szerette magát, mint engem, beképzelt volt és meg meg is csalt párszor.Majd ezt azzal indokolta, mikor rájöttem, hogy neki ez jár, mert nem vagyok tökéletes és mindent úgy sem tudok neki megadni :D rengetegszer csalt meg és van ami sosem derült ki,de tudom, hogy így van :D Kiskirálynak képzelte magat , bár jó körülmények között el úgyhogy extran durva , azt gondolja ő mindent megtehet,amit szeretne. Én is rak vagyok. Nem jönnek össze oroszlán pasival
2022. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
Vigyazz majd teged is lepontoztak a sértődött kis durci oroszlánok 🤣🤣🤣😊😊😊😊
2022. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!