Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért veszik sokan semmibe az...

Miért veszik sokan semmibe az asztrológiát, mikor már a külső kisugárzás, szemek alapján leolvasható az illetőről az, kellő tapasztalattal, hogy milyen aszcendenssel rendelkezik?

Figyelt kérdés
És akkor ott van még pl. a Holdjegy, a lélek, a szív ami meghatározza azt, hogy mennyire vagy esetlegesen hidegszívű vagy pont ellenkezőleg. De ott van még ugye kilenc bolygó domináns, amivel pontosan körülírható egy-egy személyiség. Aztán ugye ha az ember felhozza ezt máshol is, még őt nézik hülyének, mert nem tudják hogy a Merkúr-Uránusz együttállásom van Vízöntőként, ami finoman szólva is átlag feletti intelligenciát eredményezett számomra, nyughatatlan elmével. Egyszerűen megismertem magam vele én is csak kívül-legbelül.

2022. szept. 6. 13:21
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
* Persze ha nincs bolygója az 1. házban, ami befolyásolhatja még a megjelenést.
2022. szept. 6. 13:24
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Én azért nem tudok az asztrológiával mit kezdeni, mert szerintem egy áltudomány. Maga az asztronómia rész még tudomány, mert egyértelmű következtetéseket von le mérhető adatokból. Ezzel szemben az asztrológia már a mérések hiányában sem feltétlenül egyértelmű konzekvenciára enged következtetni.

Ha az emberekről csak ránézésre meg akarok tudni valamit, akkor már inkább a pszichológián belül, a testbeszéd vizsgálatának irányába fordulok.

2022. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Azért, mert ahogy a 2-es írta, áltudomány.

Semmilyen összefüggés nincs a bolgyók állása és a személyiségem között.


"ami finoman szólva is átlag feletti intelligenciát eredményezett számomra"

IQ teszt mit mond?

2022. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

"már a külső kisugárzás, szemek alapján leolvasható az illetőről az, kellő tapasztalattal, hogy milyen aszcendenssel rendelkezik?"

. Ha tudsz hivatkozni egy tanulmányt arról, hogy egy kísérlettel ezt igazolták, akkor azt megnézném.


De logikusan miért marhaság? Mert:

- mégis miért hatna a személyiségünkre az, hogy milyen konstelláció volt születésünkkor, amikor a személyiség részben hozott jegyekből, részben tapasztalt dolgokból áll össze

- miért pont ez a pár égitest ha ránk, amikor jóval több van a Naprendszerben?

2022. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%

5-ös: Szerinted kikhez szólt a kérdés?

(A tudományt a szkeptikus barmok alapozták meg, aminek te is élvezed a gyümölcseit.)

2022. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%

#5 "Miért nem takarodtok át a tudomány rovatba okoskodni?"

Ott is szoktam okoskodni.

A kérdés alapján meg arra következtettem, hogy rám is vonatkozik. 😅

2022. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 NTBS ***** válasza:
100%
Mert nem tartják tudományosnak.
2022. szept. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Tudi333 ***** válasza:
31%
Én azért veszem semmibe az asztrológiát mert asztrológusok által elismert asztrológusnak sem jött be az amit mondott. Kb. semmi. Csak mellébeszélnek. Csak lehetséges, olyan időszak jön, ami erre jó vagy arra vagy ez lehetséges. Ilyeneket bárki tud mondani.
2022. szept. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%

1) Mert a bulvárasztrológia elvitte olyan irányba hogy hitelét vesztette


2) Mert a mai világ mindent a tudományra alapoz, a tudományt meg olyan bizonyítékokra, amik mögött racionális magyarázat van. És amit még nem lehet megmagyarázni, hogy hogy működik, az tulajdonképpen nincs. Ezzel pedig egy önbeteljesítő jóslat kap életbe, mert az újabb infó és ismeret iránti lezárás miatt soha nem is vennék észre, még ha lenne is magyarázat tudományosan. Magyarul ahelyett, hogy nyitnának, és próbálnák akkor tudományosan megmagyarázni, (ha már annyira fontos, hogy minden levezethető legyen fizikusan-matematikusan-mérőműszerrel stb., mert ugye ha nem, akkor az nem létezik), ahelyett hogy megvizsgálnák, kijelentik, hogy nincs és milyen jó nem is kell foglalkozni vele, és nem is kell nyitni felé. Hátra lehet dőlni, hogy úgyis mindent tudunk. Emögött meg az újtól való félelem van szerintem. Hogy esetleg valami olyat találunk, ami alapjaiban rengeti meg a mostani elfogadott világnézetet.

Van olyan tudós vagy kutató aki ezzel foglalkozik? Tudtommal nincs. Aki ezzel foglalkozik, az asztrológiával, annak meg nicns szüksége ilyesfajta bizonyítékra, mert tudja, hogy anelkül is működik, ha nem erti hogyan. Tehát ő meg ezért nem fog ezzel a részével foglalkozni. (És NEM azért mert nem ismeri vagy letagadja a fizika törvényeit, mint ahogy azt erre mondani szokták!!!)

Amúgy egyikkel sincs baj, azzal se ha valakit nem fog meg, nem tud bízni/hinni benne, szkeptikus. Azzal sincs baj, ha valaki meg hisz benne, használja, és tudja is pozitívan hasznosítani az életében. A kettő nagyon jól megvan egymás mellett HA (!!!) egyik se akarja ráerőltetni a másik csoprotra azt, amit ő gondol igaznak. Ez mindnekinek a saját dolga, hogy mit hisz. Ugyanúgy ahogy ha én keresztény vagyok nem akarom meggyőzni az ateistát hogy biza térjen már meg, éy higgyen istenben mert van. Ha meg ateista vagyok, nem akarom meggyőzni a keresztényt, hogy pedig aztán nincs isten. Ő csinálja a saját dolgát én is a magamét. Ennyi.

Én így látom.

2022. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%

" Aztán ugye ha az ember felhozza ezt máshol is, még őt nézik hülyének, mert nem tudják hogy a Merkúr-Uránusz együttállásom van Vízöntőként, ami finoman szólva is átlag feletti intelligenciát eredményezett számomra, nyughatatlan elmével. "


Ezen csak lesek és röhögök 🤣🤣🤣

2022. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!