Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán nő, és oroszlán...

Oroszlán nő, és oroszlán férfi. Mennyire illenek össze?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Oroszlán nő vagyok, nem bírom elviselni a többi oroszlánt. Sem a nőket, sem a férfiakat... Túl önteltek... Persze, én is az vagyok, de az nem zavar :D
2010. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Tényleg ettől függ, hogy milyen lesz a kapcsolat? Szerintem egyáltalán nem függ össze a kettő, nem az ilyenekben kellene hinned, hanem az életben...
2010. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló nagyon jó kritikai érzéked van:)

Az igaz, hogy én sem bírom az oroszlán nőket, de van egy oroszlán ffia, akihez hihetetlenül vonzódom.

Csak valamiért nem találjuk az egymáshoz vezető utat. :(

2010. szept. 26. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Én is ebben a helyzetben vagyok. Oroszlán férfi vagyok, s van egy oroszlán nő, akit nem tudok kiverni a fejemből. Pedig nem igazán illünk szerintem össze, de van valami vonzalom mégis, legalábbis részemről, s néha úgy érzem a részéről is. Bár ki tudja....A legfurább, hogy állandóan oroszlán nőkbe botlok. (pl.: unkatárs, barát). Általánosságban szerintem sem egy harmonikus párosítás. De Mint tudjuk az ember bonyolultabb annál, mint a napjegye.

Amúgy meg én azt mondom ha erős a vonzalom, akkor próbáljátok meg.

2010. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

kemény páros az biztos, én is oroszlán nő vagyok és kb mint az első, tudom magamról h nem vagyok könnyű eset, a rossz tulajdonságaimnak viszont van pozitív oldala is, amit a pasik igenis szeretnek....határozottság, tökéletesre törekvés, irányítási szellem..... Tudom h elég kevés jeggyel tud passzolni egy oroszlán, persze nem csak ezen múlik....aszcendens....stb. A barátnő szintén oroszlán és én pl birom a skorpió csajokat is, pont azért mert olyan határozottak általában!Sosem volt még kapcsolatom oroszlán pasival, szép kis kihívás, de miért ne működne, ha működik a kémia?

Én egyébként azokat a pasikat szeretem akik "túltesznek" rajtam, tudok mellettük nő lenni, úgyis h kemény a személyiségem....tehát ez alapon egy másik oroszlán jó is lehet!

2010. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyébként nem hiszek elvakultan a horoszkópban, mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy egy szűz férfi a párom 8 éve. Van két gyermekünk is már. Szóval tényleg nem ezen múlik, de nem ismerek olyan oroszlánt (akiről tudom, hogy az), akivel jól kijönnék :D
2010. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Oroszlán nő vagyok és másfél éve vagyok együtt a szintén oroszlán párommal.

Azt kell mondjam, szenvedélyben nincs hiány, persze szoktunk olykor vitatkozni, ami minden egészséges kapcsolatban előfordul...ezek a viták hevesek és általában rövid ideig tartanak, ha kiadtuk magunkból a problémákat, már el is száll a haragunk, vagy némi duzzogás van még, amit senki sem gondol komolyan. :)Vele kapcsolatban az a tapasztalatom, hogy az oroszlán férfi rettenetesen tud szeretni, teljes szívből, bár ebben lehet van némi birtoklási vágy is, de ha tényleg szeret, akkor mindent megad neked, csak éreznie kell a figyelmet és ugyanazt a rajongást, amit ő mutat. A szexuális élet pedig elég pezsgő :)))Tehát ha meg tudod fogni és megadod neki, amire szüksége van, akkor nem fog "vadászgatni"...bár ebben benne van, hogy nem szoktam féltékenykedni, így nem kényszerítem őt ilyen "kitörésekre".


Nekünk eddig még bejött ez a párosítás, de ahány oroszlán, annyi jellem, nem lehet így beskatulyázni minket szerintem. A kompromisszumkészség és a kölcsönösség nagyon fontos tud lenni...bár lehet én vagyok a félresikerült oroszlán, mert sok oroszlán nővel remekül megvagyok :D

2010. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,félreértés ne essék, nem a csillagjegyek szerint választok párt, érdekel, kinek, van/volt ilyen kapsolata.

Várok még több véleményt is!

2010. szept. 26. 15:58
 9/9 anonim válasza:

Oroszlánokból is többféle van :D

Én oroszlán nő vagyok, általában minden más csillagjegyűvel elég jól kijövök (szüzekkel nem annyira), de úgy vettem észre, csak az oroszlán pasik értenek meg igazán. Tudod, érdekes dolog, amikor a másiknak ugyanazok a hibái, mint neked, hiszen akkor nem tudsz rá haragudni :D De bármilyen párkapcsolathoz elsőként magadat kell megismerned ÉS elfogadnod. Utána fogod tudni a másikat is olyannak elfogadni, amilyen.

2010. okt. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!