Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit mondanátok erről általános...

Mit mondanátok erről általánosságban?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy általában milyennek írnátok le a képlet tulajdonosát?



2022. nov. 21. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
???
2022. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 D-Mano ***** válasza:
73%

Nem vagyok asztrológus, nem vagyok képzett a gyakorlati asztrológiában, nem sok képletet próbáltam eddig elemezni, nem sok képletelemzést olvastam. Szóval lehet, hogy most nagyon mellélövök. Néha van itt egy-két hozzászóló, aki sokkal járatosabb ebben, remélem, felbukkannak ők is, abból én is tudnék tanulni. Viszont, kérdező, megírnád itt válaszban, hogy kb. mit és mennyire találtam el?


Önelemző típus vagy.

Gyakran teszel belső önfelfedezéseket.

Folyamatosan harcolsz önmagaddal.

Egyedi és erőteljes elképzeléseid vannak a világról.

Vagy túlrendezett, túlrendszerezett az életed és/vagy a környezeted vagy túl rendezetlen, de mindenképp távol van a harmónikus állapottól ez a rendezettség, rendszerezettség.

Hajlamos lehetsz a túlelemzésre, elveszni a részletekben. Vagy gyakran téves következtetésekre jutni- ez pl. a világról alkotott (túl erős) elképzeléseidre és az önelemzéseidből, önfelfedezéseidből származó felismeréseidre, levont következtetéseidre is igaz.

Csont/izületi és gyomor/táplálkozási problémáid lehetnek, esetleg fej- vagy fogfájásaid.

Talán erőszakosan anyáskodó/gondoskodó vagy.

A szexualitással vagy komoly gondjaid vannak vagy rendkívül fontos az életedben.

Átlag felett szereted a Föld élvezeteit: pénz, ételek, italok, kényelmes dolgok, szép dolgok, szex (vagy önkielégítés).


Vagy törtető karrierista vagy vagy nehezen elviselhető merev személyiség vagy magányos, a dolgait egyedül végezni szerető alkat.

Mégis: szeretsz baráti, haveri társaságban lenni, akkor is ha az esetleg csak néhány emberből áll.

2022. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 D-Mano ***** válasza:

JAVÍTÁS:

-figyelmetlen voltam a kérdés olvasásakor, ezért azt hittem a kérdezőé a képlet, és folyamatosan úgy fogalmaztam, mintha a kérdező lenne a képlet tulajdonosa.

2022. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Várok pár választ, aztán megírom, mennyire talált be. Amúgy az én képletem
2022. nov. 21. 13:09
 5/14 A kérdező kommentje:
a hülyeséget felpontozzák, a jó választ, aki igyekezett is, azt meglepontozzák (egyébként én őt felpontoztam).
2022. nov. 21. 14:10
 6/14 Bálvány ***** válasza:
100%

A képlet tulajdonosa már legalább 50-en évet lehúzott itt az árnyékvilágban, mondhatjuk régi motoros.


Kos aszcendensen csücsülő Hold:

Labilis hangulatváltozásai lehetnek, érzelmi kitörésekkel. Eléggé instabilnak, ösztönösnek gondolom.

Néha irányíthatatlan erő és személyiség.


Bikát korlátozó Szaturnusz az 1-ben:

A személyiségre rányomja bélyegét, hogy úgy érzi nincs lóvé. Mohósága miatt a biztonság megteremtése folyamatos kihívás

számára. Valahogy helyreraknia kell magában az anyagiakat és a stabilitás érzetet.


És valóban a 2. ház üres, így önmaga anyagaikat/pénzt teremteni nem nagyon tud de van érzéke a kommunikációhoz,

kapcsolatteremtéshez.


De akkor honnan jöjjön a della?


Születési uralkodó a legerősebb 8-as házban, ahol az ő ütőkártyái vannak.

Titkok területe ez, ahol sokféle nyuszit kihúzhat a kalapból pl.:

- Másokat könnyen megtud fejni pénzzel.

- Okkult képességeket fejleszthet ki

- Titkos Szexuális vágyakat élhet meg.

- Életveszélyes helyzeteket élhet túl

Hősünknek mindegyikhez van szuperképessége, de csak ő tudja melyikre gyúr rá, az lesz az ő boldogságának otthona.



Az életet adó hyleg Nap a 11. házban, így a haverokkal bulizna a végtelen szabadságban:

Az álmok megvalósítása, baráti kapcsolatok vannak halandó léte középpontjában.

Életereje alacsony, mert a Vízöntőben száműzött a Nap. Az anaréta Szaturnusz pedig alaposan gyengíti.


Tanulmányok szintjén konyíthat a művészetekhez, diplomáciához. Karrierjében, munkájában a tárgyilagos, célratörő kommunikációra

is alapozhat.

2022. nov. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Valami szabadságharcos fotóriporter, aki a nélkülöző gyermekkor után hiába veszekedett az örökségéért és beleszeretett pár egzotikus nőbe. :)
2022. nov. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kifejtős válaszokat, egész jókat írtatok, de akkor összefoglalnám visszajelzésként.


Sajnos, amit a Holdról, az teljesen igaz. Nagyon sok veszekedésem és balhém volt főleg fiatalon, manapság már nem, mert figyelek erre.


Anyagiak: Valóban nem volt sok pénzünk gyerekkoromban, de igen is fontosak nekem az anyagiak, ezt egész jól leírtad. És valóban nem volt ezt könnyű rendezni és elfogadni. Azért még néha még most is előjönnek ezek az érzetek.


Nagyon fiatalon belekeveredtem sötét dolgokba, de erről nem szeretek beszélni, és igen, voltak életveszélyes helyzetek is. Később megbántam ezeket, és más irányba mentem. Sokat foglalkoztam önismerettel, az okkoltuzmus sem áll tőlem messze. Az asztrológia is egyre jobban érdekel (ezért is írtam ki a kérdést), bánom, hogy nem fedeztem fel előbb. Fontos a szexualitás is, mindig is központi szerepet játszott az életemben. Nem mondom, hogy mindig tökéletesen működött, de olyan sok gondom nem akadt vele.


Kapcsolatok fontosak voltak a munkámban, fiatalon nagyon zárkózott voltam így emberek között, később kb 35-40 után már több kapcsolatom volt. Leginkább az érdek és a pénz miatt. A haveri traccsparti sosem volt az én világom, meg a folytonos viccelődés sem.


Nem vettem körbe magam száz haverral, kevés barátom volt/van. Fiatalon még zárkózottabb voltam, nem ment a viccelődés sem, emiatt sokan megszóltak. Keményen dolgoztam mindig is a céljaimért, sajnos fentebb már említettem a labilitást, ha nem úgy mentek a dolgok, ahogy én elképzeltem, könnyen balhéba keveredtem, és sosem ismertem el, hogy én voltam a hibás, mindig a másik volt a hibás. Szerencsére már sok mindenre rájöttem ezekkel kapcsolatban. Sokszor volt, hogy alkalmatlannak éreztem magam, emiatt még teljesítménykényszeresebb lettem, a legkisebb kritikára is mindig felkaptam a vizet.


Nem sok barátom volt, mert az indulatosságommal és a balhéimmal sikerült elüldözni magam mellől őket. Persze, voltak akik kitartottak mellettem. Ezen elkezdtem dolgozni, de nem mondom, hogy ezek nem szűntek meg, de továbbra sem igénylem a hatalmas társaságokat és a felszínes kapcsolatokat.

Viszont szeretek segíteni nagyobb csoportoknak, pl. árvízkárosultaknak, amint tudok, megyek is. Van is pár ilyen csoport, ahol részt veszek rendszeresen, mindig örülnek, ha ott vagyok és ez örömmel tölt el. Ezen kívül pár munkatársamnak is segítettem már, mikor láttam, hogy rá vannak szorulva.


Több munkahelyem is volt, különösen fiatalon, amikor a beilleszkedés sokkal nehezebben ment a zárkózottságom miatt. Mindig csak egy-két emberrel beszéltem, nagyon sok kritikát kaptam ezért is, valahol ufonak hívtak, vagy idegennek, ott soha sem sikerült beilleszkednem. Ott nagyon jellemző volt, hogy elviccelik a munkát, illetve lusták is voltak, természetesen szóvá tettem, ami egyáltalán nem tetszett nekik.


Mióta volt a Covid, elvonultabban élek és más területen tevékenykedem, ezt szépen építgetem. A sok veszekedés, a sok ember, a sok konfliktus kifárasztott.

2022. nov. 22. 12:51
 9/14 Bálvány ***** válasza:

KÉRDEZŐ:

Mióta foglalkozol asztrológiával?

Biztos tudod, hogy a 11. ház nem csak a barátságokat jelenti, hanem a

társadalmi életet, karitatív szervezetekben való részvételt.


Karierről nem írtál sokat. Kihasználod az Ikrek 2. ház és a Merkúr, Vénusz

pozíció nyújtotta adottságokat? Ha nem is ilyen területen dolgozol, megéled valahogy?


Milyen az egészségügyi állapodod?

Gyenge hyleg és a népes 6. ház miatt kérdem.

2022. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Egy hónapja kb. Tehát nem vagyok penge benne.

A kettes ház Merkúr Vénusz alatt pontosan mit értesz? Nem igazán tudom mire gondolsz itt.


Így öregedve több eü gond is van.

Korábban is voltak de szerencsére nem koptattam nagyon az ágyat.

Sokszor vannak negatív gondolataim hajlamos vagyok ítélkezni.

2022. nov. 22. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!