Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit mondanátok erről általános...

Mit mondanátok erről általánosságban?

Figyelt kérdés

[link]


Úgy általában milyennek írnátok le a képlet tulajdonosát?



2022. nov. 21. 10:24
1 2
 11/14 Bálvány ***** válasza:
Csak az állásodra, karrier céljaidra esetleg a hobbidra lennék még kíváncsi.
2022. nov. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Gyerekként és fiatalként vonzottak a sportok, párat ki is próbáltam, a síelés tetszett, azt csináltam versenyszerűen is. Majd később külföldre mentem ott síoktató voltam, főleg gyerekekkel foglalkoztam, de igazi csapatmunka volt, mivel többen is voltunk. De közben váltogattam a munkahelyeimet így a konfliktusok miatt, amit már fentebb írtam.

Aztán ezt meguntam és hazajöttem, elvonulósabb munkát szerettem volna, végül egy raktárba mentem, ahol egymagam dolgozhattam és alig kellett szólni valakihez. Ezt is meguntam, mert semmi kihívás nem volt benne, de ezalatt az idő alatt csatlakoztam szervezetekhez, ahol segítettünk csoportoknak, akik rászorultak pl hajléktalanok, árvízkárosultak, menekültek stb. Aztán ott kaptam munkát és mentünk ki területekre.

Jött a covid, így sok embert elküldtek, köztük engem is. De nem is nagyon bántam, jót tett nekem az elvonulás. Többet foglalkoztam olyan dolgokkal, amik érdekeltek, persze ezek leginkább csak hobbik voltak, nagyon érdekelt a halál utáni élet, a szellemvilág, a temetők világ és a misztikus világ. Foglalkoztam önismerettel, pszichológiával és önelemzéssel (de ezekkel már régebben is, csak a munka mellett nagyon nem jutott rá idő).

Ez mellett szerettem még sakkozni is, de mostanában ez háttérbe szorult, meg tudományos könyveket olvastam.

2022. nov. 23. 11:00
 13/14 Bálvány ***** válasza:
Kösz!
2022. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szívesen :)
2022. nov. 23. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!