Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Általánosságban kedvelitek a...

Általánosságban kedvelitek a szűz jegyű embereket?

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 12:47
1 2
 1/19 anonim válasza:
Szia. igen! Én oroszlán jegyü vagyok és valamiért a szüz jegyüeket vonzom :) nemtudom mér :) 25/L
2018. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%

Nem.


Szerintem, túl nagyok az elvárásaik önmagukkal és másokkal szemben is. Önmagukkal szemben azért (szerencsére) szigorúbbak, ez lehet az oka annak, hogy sokszor elégedetlenek a külsejükkel, vagy a képességeikkel.


Túl "csípős" a nyelvük, folyton kritizálják az embert, sokszor észre sem véve azt, hogy esetleg megbántották a másikat.


Hajlamosak a túlzott "agyalásra". Sokszor előreszaladnak egy gondolatmenetben, majd másokkal kapcsolatban negatív (sokszor hibás) végkövetkeztetést vonnak le.


Folyton hibát (és hibást is) keresnek a környezetükben, még akkor is, ha a dolog olyan banális, hogy említésre sem lenne méltó.


Egész nap pörögnek és kifejezetten zavarja őket az, ha a másik szeretne egy kicsit lazítani.


Vannak azért jó tulajdonságaik is.


Őszinték és (általában) odaadóak is.

Háziasak, szeretnek takarítani.

Jó a logikájuk, gyorsan átlátják a legbonyolultabb helyzetet is.

2018. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Nekem eddig nem igazán volt Szűz jegyű ember a környezetemben, de idén szeptembertől új iskolába mentem, ahol van egy Szűz jegyű osztálytársam, aki mellesleg nő és úgy tudom, hogy Ikrek az aszcendense. Szóval ő nagyon szereti elmondani a véleményét. Teljesen mindegy, hogy mi a téma, mert neki mindenhez van hozzáfűznivalója. Alaposan megfigyeli az embereket és szeret mindenkit kritizálni, akkor is, hogy ha teljesen ismeretlen számára az illető. Ha csak elhalad valaki előtte a folyóson, akit nem is ismer, akkor is kritizálja, hogy milyen a ruhája, a haja stb. Nagyon finnyás és nagyon érzékeny a tisztaságra, ápoltságra. Nála azt figyeltem meg, hogy a kellemetlen szagokat különösen nehezen bírja. Társasági ember, szívesen megy el bulizni vagy a barátaival bármerre.
2018. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Kezdek megijedni szűz a jegyem és amit felsoroltatok a dolgoknak többsége mindigaz negatív és pozitív dolgok egyaránt. Nekem a legjobb baránőm is szűz jegyű rajta eddig semmit nem tapasztaltam az itt felsorolt dolgokból, úgyhogy nem tudom mennyira igaz vagy csak a véletlen műve de, azért ez elég furcsa.
2018. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

2 válaszoló! Én szűz jegyű vagyok és el kell ismerjem hihetetlen pontos leírást adtál rólam haha :D


Neked mi a jegyed, kíváncsivá tettél.:)

2018. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A mérhetetlen odaadásuk és feltétel nélküli jóindulatuk irigylésre méltó, de hogy elindulni nem lehet velük, egy vacsorát elkészíteni nem tudnak időre, hogy órákig kell hallgatni, ki mit csinált rosszul, attól kivagyok.

Közeli családtagjaim közt van szűz, kivételesen intelligensnek kell mindenkinek lennie, hogy elkeeüljük a konfliktusokat.

Hajlamosak a túlzásokra, a paranoiára, feszengenek, hiszik, hogy tőlük forog a világ kereke, és ha valami nem jó, azt ők rontották el. Fárasztóak. De nagyszerű társak mindezek mellett.

2018. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Furcsamód én is Szűz jegyű vagyok. De túlagyalás a problémákon egyáltalán nem jellemző rám, ahogy az sem, hogy körülöttem forog a világ.

Nem is vagyok egy otthonülős típus, bármit megszervezek, előkészítek előre. Egyedül talán azt nem szeretem, ha minden le van fixálva előre és utólag mégis bele van kontárkodva a dolgokba úgy, hogy nem is értesítenek róla.

Nekem mindössze két kifejlet van egy problémára, vagy meg tudom oldani vagy nem, utóbbinál kérek segítséget. Nem nagy kaland.

Lazára veszem alaphangon a figurát, de ha kell keményen odateszem magam a megoldás érdekében legyen bármilyen terület az életben.


29/f

2018. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem a volt tanárom szűz (az aszcendense, ami olyan meghatározó kb mint a csillagjegy) és őt idézve "végtelenül kritikus" , bár én nagyon élvezem... Emellett rendkívül őszinte, szókimondó... Megbántani nem akar másokat bár néha sikerül.. Amúgy nagyon segítőkész jólelkű
2018. febr. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Zenon ***** válasza:
Egyáltalán nem. Borzasztó nyers polgárok. Kritikusak (önkritika nélkül) és hűvösek. Igazi sznobok.
2018. febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagyok kedvelni a Szüzeket 😀

Kritikus vagyok, igen, s őszinte, meg is bántok vele másokat.

A háziasság nem jellemző, takarítani se szeretek, viszont a rendetlenség utálom

2018. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!