Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán és mérleg nagyon...

Oroszlán és mérleg nagyon makacsok csillagjegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 19. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

a mérleg döntésképtelen, mégis mihez ragaszkodna makacsul?

oroszlán az csak dönt és az alattvalók meg engedelmeskednek

2022. dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mérleg vagyok és nagyon makacs
2022. dec. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom sajnos az,hogy a Mérlegek makacsok és alattomosak.Arra törekszenek,hogy lelkileg kisajátítsanak és utána nehezen lehet szabadulni.Szeretik a cicomát,nagyon hiúak és nagyon sokat beszélnek,szóhoz sem engedik a másikat.

Nem kimondottan szimpatikus emberek,ha jobban megismered őket.

Oroszlán barátom is,párom is volt.Rugalmasak voltak,véleményt kértek, és maximálisan hűséges és szeretetteljes embereknek ismertem meg őket.Olyannak,akik egy szakítást,egy hűtlenséget ugyan megbocsájtanak,de nem felejtenek el.És újrakezdés nincs náluk.

Nagyon korrektek ezek alapján,de azért kissé hiúak,de a többsége nagyon okos és jószívű.

2022. dec. 20. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3, aww köszi a bókot, szép leírás 😈♎️
2022. dec. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fix jegyekben az a közös, hogy igen, makacsak, nehezen meggyőzhetőek, mert ragaszkodnak az elképzeléseikhez. Ezek közül az oroszlán tartozik ebbe a csoportba.
2022. dec. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a napjegytől függ. Sőt szabad akarat is van.
2022. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, én is mérleg vagyok és borzalmasan döntésképtelen. Utálom ezt magamban. Én is mindig arra várok, hogy inkább döntsön más, hogy ne nekem kelljen. Úgyhogy egy határozottabb ember velem csak jól járXD de ha valamiben viszont nagyon határozott vagyok (végre) akkor igen, amellett jobban kitartok, (nevezhetjük makacsságnak?). Dehát ilyen része meg minden embernek van, vagyis mindenkiben van egy kis makacsság. De így nem lehet kifejezetten ezt a jellemzőt ránk tenni szerintem egyáltalán.
2022. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!