Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika jegyű emberekkel tényleg...

Bika jegyű emberekkel tényleg nem lehet nyerni vele vitában? Mil saját tapasztalatok erről?

Figyelt kérdés
2022. dec. 27. 23:17
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ha azt mondjuk h neki hogy tuti hogy nincsen igazad neked !
2022. dec. 27. 23:19
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt több Bika barátom. Nem nagyon szeretik a véleményükkel ellentétes dolgokat mert bedühödnek. Csak azt nem dózerolják le, akit szeretnek. Azért lehet hatni a gondolkodásukra. Nagyon földhözragadtak tudnak lenni.
2022. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Bika vagyok. Alapból nem szeretek vitatkozni de ha szükséges akkor beleéléssel teszem.

Lehet nyerni vitát ellenünk, igazat is tudunk adni de ritkán.

Nekem nem szokásom feladni, bárki ellen is kell vitatkozni, de ha nincs más akkor ràhagyom vagy felhúzom magam/megsértődök (rövid időre).


Alapból nagyon makacs vagyok de azért ha van ráció a másik mondandója mögött akkor tudok engedni ebből. Viszont meghallgatni szinte mindig meghallgatom a másik felét, kivéve ha már alapból felbaszna, amit mondani akar.

2022. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen Bikás vagy utolsó.
2022. dec. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem, mint ahogy a többi csillagjegy ellen sem. Ahhoz ugyanis, hogy valaki belátó legyen a nemigazát illetően, intelligencia szükséges. Ezt a szintet pedig csillagjegytől függetlenül is max 5% éri el.
2022. dec. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

azt nem tudom, de érzékeny, sértődős vagyok.


Murka pedig elmehet oda, ahova gondolom.

2022. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
6 - Tényleg sértődős vagy :D
2022. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Grimfox ***** válasza:
A családban van két bika. Simán meg lehet őket győzni egy vitában.
2022. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
43%
A Bikákkal nem lehet vitatkozni, ők egyszerűen eldöntik, hogy valami úgy van, és semmilyen módon nem lehet megváltoztatni a véleményüket. Természetesen semmiféle logika vagy igazság nem képezi az elképzeléseik alapját, egyszerűen azért van úgy, mert csak.
2022. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Grimfox ***** válasza:
Én halak vagyok, és ilyen vagyok, pedig nincs bika a teljes képletemben sehol. Viszont a két bika családtagom, noha makacsak, de észérvekkel meggyőzhetők. Szerintem a sztereotípiák alapján nem lehet erről dönteni.
2022. dec. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!