Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek az Ikrek és...

Szerintetek az Ikrek és Mérleg csillagjegyeknek is szoktak bosszúálló rossz gondolataik lenni valóban éppúgy, mint a Skorpiónak és a Kosnak?

Figyelt kérdés
2023. jan. 30. 01:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
A le pontozóknak, a " közönség " egy nagyobb részének.
2023. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
62%

#18 méghogy a skorpiók ok nélkül nem szoktak bántani senkit 🤣🤣

Pont ők azok, akik ha olyan kedvük van piszkálódnak és szurkálódnak a másikkal.

2023. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

#22

Skorpió az Aszcendensem ráadásul.

Befele forduló vagyok, ami a Skorpió jellemzője.

Ha nem piszkálod, nem bánt.

Rohadt egyszerű.

2023. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
66%

#23 aha. Azért az egyik legutáltabb jegy valóban 🤣🤣

De nyugodtan olvasgass csak a gyakorin skorpiókról szóló kérdéseket, valahogy nem csak én gondolom róluk ezt.

2023. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
#23 Igen, a Skori aszc. ismerősöm gyakorlatilag mindenen IS megsértődik, úgy felvágja a nyelvét, hogy én szégyellem el magam. Csípőből tüzel, valóban egy ártatlan nebáncsvirág.
2023. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Ikrek no bosszubol olyan hazugsagokra is kepes, ami tudja hogy fajni fog a masiknak.

Alattomos furia lesz belole, ha meltosagan csorba esik.

2023. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Na ácsi.

3 szintje van minden jegynek, és Ti alsószintű Skorpiókról beszéltek.

Nem a jeggyel van a gond, hanem az illetővel, hogy a jegy alsó szintjén nyílvánul meg.

A Skorpió tanácsot ad, saját tapasztalatait és akkor támad, amikor igazságért vagy másokért kell kiállni.

Ez a gond.

Tessék normálisan utána járni.

Egyik jegy sem rossz, csak azok akik az alsó szintejen nyilatkoznak meg.

Ne negyed tudással oktassunk már.

Mellesleg az Ikrek a legutáltabb jegy, de rendben 🤣

De pont az ilyen hülyék miatt " kell " utálni jegyet, mert a csökevény agyatokkal elolvastok 2 cikket és azt hiszitek mindent tudtok.

Az Ikrek is alsó szinten rossz, felső szinten egy olyan jegy, akitől rengeteget lehet tanulni és informálódni megbízhatóan ráadásul.

De legyetek marha okosak 2 cikk elolvasásától.

Nincs utált jegy, egyik jegy sem rossz, az alsó szinteken megnyilvánuló emberek rosszak.

Mint Ti.

Általában alsó szintes Ikrek is szokta Magáról azt hinni mindent tud, de a felső szintes tudja nagyon jól, hogy ez semmi, rengeteget kell tanulni.

Skorpió meg egy nagyon jó tanácsadó és megbízható barát is egyben, aki szereti a belső hangját hallani és tud segíteni.

Mellesleg az sem mindegy hogyan áll a jegy egy Horoszkópban, mivel lehet rosszul is aspektálva, ami miatt hajlamos gonoszságra, de azt Neki kell kompenzálnia.

2023. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
66%

Na ácsi.

Kedves #27-es. Ha te is mielőtt rendesen elolvasnád a kommenteket, míg itt mindenkit próbálsz elég gyerekes és cringe módon leszólni, nem lenne most olyan nevetséges az egész, mert a 24-es nem azt írta, hogy a legutáltabb, hanem az EGYIK legutáltabb, ami így is van, és nem véletlenül.

Szóval ezt az okoskodást inkább ne erőltesd észkombájn 🤣🤣

2023. febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Mivel gyerekes módon mindenkép utálni akartok valakit a jegye alapján, mikor lehetetlen, hiszen mint írtam is, nem így működik ez :)

Ennek a szabályait meg nem Én találtam ki, hogy így legyenek, tessék utána nézni, mint verni Magad egy hozzászóláson, ami arra világít rá, hogy nem jártatok ennek eléggé utána, de azért okoskodtok.

Az, hogy Te visszareflektálsz arra, hogy nem olvastam el a többi hozzászólást rendesen, az visszarefklektálja azt is, hogy igazam van és azért reflektálsz Nekem, mivel igazam van :)

Az a szomorú, hogy addig ameddig nem jártok utána ki se kellene nyitni a szátokat, mert orbitális baromságokat írtok le (tisztelet a kivételnek, de ez evidens).

Inkább a témába áss, mint reflektáltasd azt, hogy nem vagy képben és az " oltogatási " próbálkozásra szánt időt tényleg töltsd azzal, hogy utána jársz a témának.

Értelmesebb.

Csak a saját Magad nem tudását bizonygatod itt, mivel sértőnek tarottad a hozzászólásom.

Magadra vetted és jelzed is okos módon.

Utána kell járni, nem pampogni és belekötni egy olyan dologba, ami kb grammar náci kategória...

2023. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Aki meg veszi a lapot, annak leesik miért írtam el pár dolgot és írtam oda a grammar náci mondatot a végére.

Majd abba köt bele figyeljétek meg XD

2023. febr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!