Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tényleg a mérleg jegyű lányok...

Tényleg a mérleg jegyű lányok és nők a legszebbek?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok?
2023. febr. 17. 18:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Én nyilas vagyok és én vagyok a legszebb. :)
2023. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Bármilyen jegyű nő lehet jóképű.
2023. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
72%
Hát én ikrek vagyok, és én magamat látom a "legszebbnek". 😁 Ez olyan mint mikor általánosban egyszer kérdezgettük a tanárokat, hogy melyik a legfontosabb tananyag. Minden tanár azt fogja mondani hogy az a legfontosabb ami épp az ő szakterülete.
2023. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
Naná 😉
2023. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%
A Mérleg Naposok ne örüljenek, mert az aszcendens a külső megjelenés és nézni kell, hol áll a Vénusz. Ha a Kosban akkor szrügy
2023. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
64%

#1 Én is nyilas vagyok,maximális egyetértek :D

Kedves kérdező!

Először is,remélem egyszer majd rájössz,hogy nem a külső számít,hanem a belső.

Másodszor pedig,ne a csillagjegye alapján ítélj meg valakit.

2023. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
5: Ennyi erővel nézzük akkor már a Vénusz-dombot.
2023. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
A külső kellemes a fizikai szemnek. Igen, nagyon kellemes. De a belső értékékek, azok, amik igazán fontosak. Akinek belső értéke van, az megfizethetetlen. Az hogy egy nő milyen szép, az csak egy materiális dolog. De az hogy ha egy nő teljesen megbízható, és intelligens is. És szeretetet tud adni ezek sokkal fontosabbak. Nem tudom hogy lehetne ezt elmagyarázni. Például együtt élsz egy nővel. De teljesen biztonságban érzed magad mellette, mert tudod róla hogy nem fog téged kibeszélni senkinek, és tudod hogy a lelkedet szereti, még a hibáidat is szereti. Esze ágába sem jutna téged mások előtt megalázni, épp ellenkezőleg, még a hibáidat is elfedi mások előtt. Ezek olyan dolgok, amiket nagyon jó átélni. És csak az érti meg, aki már tudja hogy miről beszélek. A szépség múlandó.
2023. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
36%
Én úgy gondolom, hogy átlagos kinézetük van.
2023. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%
A külső a genetikán múlik és nem a születési időtől. Minden horoszkópnál vannak nagyon szép és kevésbé dekoratív külsejű lányok/nők is, nincs összefüggés.
2023. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!